Canpol babies Mata antypoślizgowa do wanny
39 zł 36 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa mata do wanny chroni Wasze dzieci przed wywróceniem się w wannie lub pod prysznicem. Jej wymiary wynoszą: 38 × 70 cm.

Reer Mata antypoślizgowa do wanny, 40 x 23 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Mata antypoślizgowa niemieckiej marki Reer to przydatne akcesorium podczas kąpieli dziecka. Wyposażona została w specjalne przyssawki, które przyczepiają się do podłoża zwiększając bezpieczeństwo malucha. Uniwersalny kształt umożliwi stosowanie zarówno w wanienkach oraz w wannach i kabinach gdy dziecko podrośnie.

BabyDan Antypoślizgowa mata do wanny, 35 x 55 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa wkładka do wanny marki Baby Dan pasuje idealnie do wanny, dziecięcej wanienki czy też kabiny prysznicowej. Doskonale dba o to, aby maluch nie poślizgnął się w czasie kąpieli.

BabyDan Antypoślizgowa mata do wanny, owal 23 x 40 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa wkładka do wanny marki Baby Dan pasuje idealnie do wanny, dziecięcej wanienki czy też kabiny prysznicowej. Doskonale dba o to, aby maluch nie poślizgnął się w czasie kąpieli.

Babymoov Mata kąpielowa anytypoślizgowa
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mata kąpielowa anytypoślizgowa marki Babymoov to produkt, który zapobiega poślizgnięciu się dziecka w wannie lub pod prysznicem, a równocześnie dba o to, aby temperatura wody nie była zbyt wysoka. Dzięki 100 przyssawkom jest bardzo stabilna. Jest łatwa do wyczyszczenia – można prać ją ręcznie.

BabyOno antypoślizgowa mata do wanny, 70 x 35 cm
38 zł

Raty 10x0 %

Antypoślizgowa mata do wanny BabyOno 70 × 35 cm zapobiega ślizganiu się dziecka w wannie. Pasuje do większości typów wanien i kabin prysznicowych. Na spodniej części ma przyssawki, które sprawiają, że przyczepia się do powierzchni, a po użyciu można ją lekko zwinąć i przechowywać. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

Canpol babies Mini podkładki antypoślizgowe do wanny, 5 szt.
29 zł 28 zł

Raty 10x0 %

Mini podkładki antypoślizgowe do wanny, 5 sztuk w formie morskich zwierzątek, uchronią Waszego malucha przed zsunięciem się w wannie. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk barwnych zwierzątek z przyssawkami.

Badabulle podkład antypoślizgowy z czujnikiem temperatury
69 zł

Raty 10x0 %

Podkład antypoślizgowy firmy Badabulle posiada wbudowany czujnik temperatury, który poinformuje o przekroczeniu 37°C ciepła wody. Znakomicie nadaje się do kąpieli w wannie i pod prysznicem. Oferuje stabilność i antypoślizgowość dzięki funkcjonalnym przyssawkom. Wymiary: 40 × 70 cm.

Little Tobi wkładka do kąpieli dla niemowląt Bloomingbath
215 zł

Raty 10x0 %

Nie musisz się martwić pierwszą kąpielą niemowlęcia Bloomingbath – kwiatowa kąpiel będzie wygodnym pomocnikiem podczas codziennych kąpieli. Elastyczna wkładka do kąpieli dla niemowląt, idealnie pasuje do dowolnego pojemnika. Dzięki tej wkładce można użyć umywalki lub wanny do kąpieli dla dzieci. Jest łatwa do czyszczenia i suszenia.