LEIFHEIT Podajnik folii i papieru Parat Plus 25723
85 zł

Wielofunkcyjny Podajnik folii i papieru Leifheit Parat Plus z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Podajnik papieru zapewnia szybki dostęp do ręczniczków papierowych, potrzebnych do wytarcia rąk czy rozlanych płynów. Zastosowany podajnik folii umożliwia szybko i komfortowo zawinąć żywność, która zachowa swój wyjątkowy smak i świeżość na dłużej.

LEIFHEIT Podajnik folii i papieru Parat 25703-15%
58 zł 49 zł

Promocja

Podajnik folii i papieru Leifheit Parat z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. 3 miejsca na papier oraz folię sprawią, że wytarcie zabrudzeń czy owinięcie żywności będzie na wyciągnięcie ręki.

LEIFHEIT Podajnik papieru PARAT ROYAL EST 25660
129 zł 105 zł

Podajnik folii i papieru Leifheit Parat Royal EST z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Miejsce na papier oraz folię sprawią, że wytarcie zabrudzeń czy owinięcie żywności będzie na wyciągnięcie ręki.

Kesper uchwyt na ręcznik papierowy
63 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na ręcznik papierowy od marki Kesper jest wykonany z wytrzymałego drewna bukowego. Przeznaczony do wszystkich standardowych ręczników papierowych lub jako dozownik papieru do pakowania. Można łatwo i szybko przymocować go do ściany.

Kela Stojak na papier CARO chrom
27 zł 21 zł

Dzięki stojakowi na papier od marki Kela kuchnia będzie prezentować się znakomicie. Ponadczasowa spiralna konstrukcja jest nie tylko funkcjonalna, ale również przyjemna dla oka.

Kela Stojak na ręczniki papierowe STELLA metal
139 zł 81 zł

Stojak na ręczniki papierowe STELLA z kolekcji marki Kela zadowoli każdą osobę kochającą porządek w kuchni. To praktyczne narzędzie wykonano z mocnej stali, która gwarantuje jego solidność.

LEIFHEIT Podajnik folii i papieru Parat F2 25771
61 zł 60 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podajnik folii i papieru Leifheit Parat F2 z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. 3 miejsca na papier oraz folię sprawią, że wytarcie zabrudzeń czy owinięcie żywności będzie na wyciągnięcie ręki.

Simplehuman stojak na papierowy ręcznik do 28 cm
132 zł

Praktyczny stojak na ręczniki papierowe marki Simplehuman to świetna pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni. Stojak przeznaczony jest do rolek do 28 cm. Został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki praktycznej konstrukcji wystarczy jedna ręka, aby oderwać papierowy ręcznik.

Tescoma stojak na ręcznik kuchenny Presto
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stojak na ręczniki papierowe Tescoma Presto jest doskonałym pomocnikiem w kuchni. Poręczny towarzysz podczas przygotowywania posiłków i sprzątania kuchni.

Kela stojak na ręczniki papierowe KATANA bambus 32 cm
43 zł

Stojak na ręczniki papierowe KATANA marki Kela to praktyczny pomocnik w utrzymywaniu porządku w każdej kuchni. Naturalne drewno bambusowe jest lekkiebardzo wytrzymałe. Wysokość stojaka wynosi 32 cm.

Kesper uchwyt na ręcznik papierowy
49 zł

Nowość

Uchwyt na ręcznik papierowy od marki Kesper jest bardzo praktycznym pomocnikiem w kuchni. Uchwyt, wykonany z bambusa i stali nierdzewnej, będzie świetnym uzupełnieniem każdej kuchni lub łazienki.

Simplehuman stojak na papierowy ręcznik do 23 cm
135 zł 132 zł

Praktyczny stojak na ręczniki papierowe marki Simplehuman to świetna pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni. Stojak przeznaczony jest do rolek do 23 cm. Został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki praktycznej konstrukcji wystarczy jedna ręka, aby oderwać papierowy ręcznik.