Fackelmann uchwyt na ręczniki papierowe 34 cm, drewno
81 zł

Prosty uchwyt na ręczniki papierowe 34 cm od marki FACKELMANN może posłużyć również jako dozownik. Stojak ze stali nierdzewnej z bukową podstawą stanie się także doskonałą ozdobą Twojej kuchni.

LEIFHEIT Podajnik folii i papieru Parat 25703
109 zł 58 zł

Podajnik folii i papieru Leifheit Parat z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. 3 miejsca na papier oraz folię sprawią, że wytarcie zabrudzeń czy owinięcie żywności będzie na wyciągnięcie ręki.

LEIFHEIT Podajnik papieru PARAT ROYAL EST 25660
119 zł 107 zł

Podajnik folii i papieru Leifheit Parat Royal EST z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Miejsce na papier oraz folię sprawią, że wytarcie zabrudzeń czy owinięcie żywności będzie na wyciągnięcie ręki.

LEIFHEIT Podajnik folii i papieru Parat F2 25771
64 zł

Podajnik folii i papieru Leifheit Parat F2 z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. 3 miejsca na papier oraz folię sprawią, że wytarcie zabrudzeń czy owinięcie żywności będzie na wyciągnięcie ręki.

Kela Stojak na ręczniki papierowe STELLA metal
139 zł 83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stojak na ręczniki papierowe STELLA z kolekcji marki Kela zadowoli każdą osobę kochającą porządek w kuchni. To praktyczne narzędzie wykonano z mocnej stali, która gwarantuje jego solidność.

Simplehuman stojak na papierowy ręcznik do 23 cm
135 zł 132 zł

Praktyczny stojak na ręczniki papierowe marki Simplehuman to świetna pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni. Stojak przeznaczony jest do rolek do 23 cm. Został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki praktycznej konstrukcji wystarczy jedna ręka, aby oderwać papierowy ręcznik.

Tescoma stojak na ręcznik kuchenny Presto
50 zł

Stojak na ręczniki papierowe Tescoma Presto jest doskonałym pomocnikiem w kuchni. Poręczny towarzysz podczas przygotowywania posiłków i sprzątania kuchni.

LEIFHEIT Podajnik folii i papieru Parat Plus 25723
149 zł 62 zł

Wielofunkcyjny Podajnik folii i papieru Leifheit Parat Plus z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Podajnik papieru zapewnia szybki dostęp do ręczniczków papierowych, potrzebnych do wytarcia rąk czy rozlanych płynów. Zastosowany podajnik folii umożliwia szybko i komfortowo zawinąć żywność, która zachowa swój wyjątkowy smak i świeżość na dłużej.

Simplehuman stojak na papierowy ręcznik do 28 cm
132 zł

Praktyczny stojak na ręczniki papierowe marki Simplehuman to świetna pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni. Stojak przeznaczony jest do rolek do 28 cm. Został wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki praktycznej konstrukcji wystarczy jedna ręka, aby oderwać papierowy ręcznik.

Kela Stojak na papier CARO chrom
27 zł

Dzięki stojakowi na papier od marki Kela kuchnia będzie prezentować się znakomicie. Ponadczasowa spiralna konstrukcja jest nie tylko funkcjonalna, ale również przyjemna dla oka.