shumee Rama sofy, biała, metalowa, 90x200 cm

shumee Rama sofy, biała, metalowa, 90x200 cm

Nr.: 100057704006
Sprzedaż partnerska
Leżanka stanowi idealne rozwiązanie, by przenocować niespodziewanych gości oraz zapewnić komfortowe miejsce do siedzenia w ciągu dnia. Możesz z łatwością przekształcić ten mebel w sofę w ciągu dnia i w wygodne łóżko na noc. Rama maksymalizuje dostępność przestrzeni, zapewniając jednocześnie miejsce Pełny opis
439 zł
Z VAT
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

21.10.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100057704006

Opis

Leżanka stanowi idealne rozwiązanie, by przenocować niespodziewanych gości oraz zapewnić komfortowe miejsce do siedzenia w ciągu dnia.

Możesz z łatwością przekształcić ten mebel w sofę w ciągu dnia i w wygodne łóżko na noc. Rama maksymalizuje dostępność przestrzeni, zapewniając jednocześnie miejsce do spania, dzięki czemu jest idealnym wyborem do mniejszych wnętrz. Ponadto zawiera ona barierkę boczną, która zapobiega zsunięciu się użytkownika podczas snu. Cała rama łóżka stanowi solidną, metalową konstrukcję, dzięki czemu jest bardzo trwała i sprawdzi się do codziennego użytkowania.

Prosimy mieć na uwadze że, przesyłka obejmuje tylko ramę łóżka, materace nie są dołączone. Pasujące materace można znaleźć w naszym sklepie.

  • Kolor: biały
  • Materiał: malowany proszkowo metal
  • Wymiary całkowite: 206,5 × 95 × 89,5 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wymiary pasującego materaca: 200 × 90 cm (dł. x szer.); materace nie są dołączone do zestawu
  • Wymagany montaż: tak