Sponeta Stół do tenisa stołowego S7-63i
2 045 zł

Stół pingpongowy jest wyposażony w kółka, które ułatwiają korzystanie. Jest przeznaczony do celów konkursowych. Wewnętrzna część ma 4 koła do składania, z czego 2 koła są zabezpieczone przed ruchem. Sponeta Stół do tenisa stołowego S7–63i jest wyposażony w uchwyt na siatkę, siatkę, piłki.

Stiga Mini Table

Stiga Mini Table

Ocena: 4
585 zł

Stiga Mini Table to mini stolik do tenisa stołowego, który można rozkładać niemal wszędzie dzięki łatwej obsłudze. Po rozłożeniu stołu można go szybko i łatwo złożyć i wyczyścić.

Giant Dragon stól tenisowy Mini 903B
355 zł

Stół do tenisa GIANT DRAGON mini przeznaczony do rekreacyjnej gry dzieci na niewielkich, zamkniętych obiektach. Posiada płytę o grubości 12 mm. Doskonały wybór dla małych pasjonatów rekreacyjnej gry w tenisa.

Giant Dragon Giant Dragon Stol Mini 907B
469 zł

Mini stół do gry w tenisa Giant Dragon Stół Mini 907B przeznaczony do gry w mniejszych pomieszczeniach. Posiada cztery kółka dzięki którym bez problemu przeniesiesz stół w inne miejsce. Wyposażony jest w 12 mm blat o matowej nawierzchni oraz prostą w montażu siatkę. Doskonały wybór dla wszystkich entuzjastów tenisa stołowego.

Butterfly stół do tenisa stołowego Drive Midi Table
649 zł

Butterfly Drive Midi Table to średniej wielkości stół do tenisa stołowego. Posiada blat o grubości 12 mm wzmocnionego stalową ramą. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i jest wygodny w przechowywaniu.