Stoły zewnętrzne

Szukasz produktów z kategorii stoły zewnętrzne? W MALL.pl możesz porównać je według parametrów, od najtańszych lub od najlepiej ocenianych przez innych użytkowników.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Produkty z kategorii stoły zewnętrzne możemy dostarczyć wprost pod Twoje drzwi lub do jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie pomoże Ci rozwiązać każdy problem.
  • Za zakupy zapłacić możesz szybką płatnością online, przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze.
  • Jeśli zamówione towary nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów.

7 produktów
Sponeta stół pingpongowy S1-12e
32x

Sponeta stół pingpongowy S1-12e

1 489 zł

Stół do tenisa stołowego nadaje się do użytku na zewnątrz. Praktyczne kółka ułatwiają obsługę i manewrowanie stołem. Pod stołem znajduje się uchwyt na piłkę i paletki. Można go złożyć i grać samemu. Stół Sponeta S1–12e dysponuje płytą melaminową, która ma takie same cechy jak płyta drewniana.

Dostarcza MALL
Sponeta Stół do tenisa stołowego S3-46e
1x

Sponeta Stół do tenisa stołowego S3-46e

2 035 zł
Darmowa dostawa

Stół pingpongowy jest wyposażony w kółka, które ułatwiają korzystanie. Ma plastikową płytkę z melaminy, która umożliwia trwałe umieszczenie na zewnątrz. Sponeta Stół do tenisa stołowego S3–46e jest wyposażony w uchwyt na siatkę, siatkę, 4 piłki.

Dostarcza MALL
Butterfly Korbel Outdoor, green
4x

Butterfly Korbel Outdoor

2 279 zł
Darmowa dostawa
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stół Butterfly Korbel Outdoor przeznaczony do użytku zewnętrznego. Posiada cztery kółka dzięki którym bez problemu przeniesiesz stół w inne miejsce. Odporny na słońce i wilgoć. Wyposażony jest w 36 mm blat o matowej nawierzchni oraz prostą w montażu siatkę. Doskonały wybór dla wszystkich entuzjastów tenisa stołowego.

Dostarcza MALL
Sponeta stół do tenisa stołowego S1-13e
6x

Sponeta stół do tenisa stołowego S1-13e

1 429 zł

Stół do tenisa stołowego jest wyposażony w praktyczne kółka ułatwiające obsługę. Trwała plastikowa płyta z dodatkiem melaminy sprawia, że stół można umieścić również na zewnątrz. Stół do tenisa stołowego S1–13e od marki Sponeta jest dostarczany wraz z uchwytem na siatkę, siatką, uchwytem na 2 rakietki i piłki.

Dostarcza MALL
Sponeta Stół do tenisa stołowego S1-73e
8x

Sponeta Stół do tenisa stołowego S1-73e

1 419 zł

Stół do ping ponga posiada kółka, które ułatwiają obsługę. Posiada plastikową płytę wykonaną z melaminy, dzięki czemu można umieścić go na zewnątrz. Sponeta Stół do tenisa stołowego S1–73e posiada w zestawie uchwyt na siatkę, siatkę, uchwyt na 2 paletki i piłki.

Dostarcza MALL
Sponeta Stół do tenisa stołowego S1-72e
2x

Sponeta Stół do tenisa stołowego S1-72e

1 745 zł

Stół pingpongowy jest wyposażony w kółka, które ułatwiają korzystanie. Ma plastikową płytkę z melaminy, która umożliwia trwałe umieszczenie na zewnątrz. Sponeta Stół do tenisa stołowego S1–72e jest wyposażony w uchwyt na siatkę, siatkę, 2 paletki i piłki.

Dostarcza MALL