Butterfly stół do tenisa stołowego Easifold Outdoor blue
2 399 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości stół do tenisa stołowego Butterfly Easifold Outdoor umożliwi rozegranie meczu zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Płyta z lignofolu została pokryta specjalną farbą DuPont, dzięki której blat jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Posiada 8 kół do wygodnego transportu oraz regulowane nóżki ułatwiające rozstawienie stołu na nierównym terenie.


Stiga stół tenisowy Performance Outdoor CS Blue
2 649 zł
+ darmowa dostawa

Stół do tenisa Stiga Performance Outdoor przeznaczony do rekreacyjnej gry na otwartych obiektach. Dzięki specjalnej technice wykonywania zapewnia największy współczynnik ugięcia. Posiada 4 obrotowe koła, dzięki którym bez problemu zmienisz położenie stołu. Wyposażony jest w płytę górną pokrytą specjalną powłoką oraz prostą w montażu siatkę. Doskonały wybór dla wszystkich entuzjastów tenisa stołowego.


Sponeta stół pingpongowy S1-12e
1 299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stół do tenisa stołowego nadaje się do użytku na zewnątrz. Praktyczne kółka ułatwiają obsługę i manewrowanie stołem. Pod stołem znajduje się uchwyt na piłkę i paletki. Można go złożyć i grać samemu. Stół Sponeta S1–12e dysponuje płytą melaminową, która ma takie same cechy jak płyta drewniana.