DOLU stolik do zabawy 3w1
184 zł

Raty 10x0 %

Stolik do zabawy 3w1 przypadnie do gustu Twoim dzieciom. Górna powierzchnia do pisania i rysowania tworzy przestrzeń do zabawy przy użyciu wody lub piasku. Wlej wodę do miseczek, wylej ją z górnego lejka i patrz, jak woda płynie przez młynki i spada kaskadami w dół. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Little Tikes stół wodny "Fun zone - wodna bitwa"
265 zł

Raty 10x0 %

Z wodnym stołem „Fun zone – wodna bitwa“ dzieci rywalizują z nurkującymi statkami wroga, obierając cele, napełniając pojemniki i rozpryskując wodę na siebie nawzajem. Każde dziecko ma swój własny pistolet wodny. Skieruj się na obracające się cele i zakręć nimi, spróbuj najpierw napełnić cały cylinder wodny na środku stołu. Świetny stół wodny, przy którym więcej dzieci może grać i rywalizować w jednym momencie.

Little Tikes Wodny Stół Piaskownica 401L
515 zł

Raty 10x0 %

Wodny Stół Piaskownica 401L marki Little Tikes zapewni Twojemu dziecku świetną zabawę na świeżym powietrzu. Zestaw zawiera parasol, który ochroni przed słońcem, wielofunkcyjny stół składa się z 2 części w kształcie rybki na wodę i kraba na piasek oraz plastikowe zabawki.

ECOIFFIER stolik z młynkiem na piasek i wodę
110 zł

Raty 10x0 %

Składany stolik do zabawy z piaskiem i wodą jest podzielony na trzy części. Na środku umieszczono duże sitko, młyn i armatę. W zestawie znajdują się grabki, łopatka, wiadro, konewka, a także trzy formy do piasku.

Buddy Toys BOT 3210 Case Water World
179 zł 175 zł

Raty 10x0 %

BOT 3210 Case Water World marki Buddytoys. Tor wodny po którym mogą jeździć wszystkie Twoje pojazdy. Łatwy montaż za pomocą klipsów. Zestaw zawiera również korby wytwarzania przepływu wody. Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa.

Little Tikes stół wodny
244 zł

Raty 10x0 %

Stół wodny pełen ciekawych funkcji i opcji zabawy znakomicie rozwija zdolności motoryczne dziecka. Ruch obrotowy porusza leniwa rzeka. Model jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Odpowiedni dla dzieci od 2 roku życia.

Androni stół wielofunkcyjny z akcesoriami
207 zł

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjny stół z akcesoriami, który zapewni dzieciom rozrywkę na wiele godzin. Stół wyposażony jest w dwa przedziały – jeden przeznaczony na wodę, drugi na piasek. Niech rozpocznie się zabawa! Stolik jest łatwy do wyczyszczenia, po zabawie można go wykorzystać jako miejsce do przekąszenia smakołyków.

KETER stolik do zabaw CREATIVE FUN TABLE
95 zł

Raty 10x0 %

Plastikowy stół do zabawy i twórczego spędzania czasu Twoich dzieci, w domu czy ogrodzie. Keter Creative Fun Table wykonany jest z wytrzymałego i trwałego plastikuochroną UV, która chroni żywe, wesołe kolory przez całe lata. Wewnątrz ukryty jest schowek. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1,5 roku życia.

Little Tikes Stół - okręt piracki
336 zł

Raty 10x0 %

Okręt piracki marki Littletickes zapewni wiele godzin zabawy. Szykuj się na morską przygodę na pirackim statku. Dwóch zabawnych piratów, pryskający wodą rekin i maszt z fontanną do zabawy na wzburzonych morskich falach. Nowoczesny stół wodny wykorzystujący temat pirackiego statku, wzbogacony ruchomymi elementami.

Eddy Toys Stół do zabawy, 17 elementów
99 zł

Raty 10x0 %

Stół do zabawy, 17 elementów marki Eddy Toys to kreatywna zabawka stołowa, która służy do zabawy w wodzie lub piasku. Stolik nie tylko bawi, ale zaspakaja naturalną ciekawość świata wspierając rozwój maluszka. Dziecko wykonując doświadczenia przy pomocy dołączonych akcesorii odkrywa swoje otoczenie rozwijajc przy okazji swoją wyobraźnię i zdolnoścci motoryczne.