MiPOW Playbulb String inteligentny łańcuch LED, 10 m
285 zł

Raty 10x0 %

Rozświetl swoją choinkę 16 milionami kolorów lub 5 różnymi efektami świetlnymi za pomocą inteligentnego, dekoracyjnego łańcucha Playbulb™ z łańcuchem LED. 40 pełnobarwnych diod LED świeci 3,5 razy jaśniej niż inne łańcuchy dekoracyjne, a jednocześnie ma niski pobór mocy, który może być zasilany przez power bank.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100LED, timer, zimny biały
49 zł

35 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 100 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 50LED, timer, wielobarwny
38 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch dekoracyjny o długości dziesięciu metrów posiada 50 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.


Retlux Lampki choinkowe 50LED timer, kolor ciepły biały
33 zł

Raty 10x0 %

Lampki marki Retlux wyposażone są w praktyczny timer i przeznaczone zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Klasyczny, dziesięciometrowy łańcuch posiada 50 diod LED, które pięknie rozświetlą każde wnętrze.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 50LED, timer, zimny biały
35 zł

26 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych Retlux o długości dziesięciu metrów posiada 50 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą. Wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, wielobarwny
76 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko paletą kolorów.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, ciepły biały
76 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko ciepłą bielą.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 150LED, timer, zimny biały
76 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do użytku na świeżym powietrzu. Klasyczny łańcuch długości 15 metrów posiada 150 diod LED, które oświetlą Twoje świąteczne drzewko zimną bielą.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100 LED, wielobarwny, timer
49 zł

33 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych, długi na dziesięć metrów, posiada 100 diod LED, które rozświetlą Twoje drzewko wieloma kolorami. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do dekoracji wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 100 LED, ciepła biel, timer
49 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych, długi na dziesięć metrów, posiada 100 diod LED, które rozświetlą Twoje drzewko ciepłą bielą. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do dekoracji wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 200 LED, timer, wielobarwny
85 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych o długości 20 m, posiada 200 diod LED, które rozświetlą świąteczne drzewko wieloma kolorami. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do użytku wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch lampek choinkowych, 200 LED, timer, ciepły biały
85 zł

Raty 10x0 %

Klasyczny łańcuch lampek choinkowych o długości 20 m, posiada 200 diod LED, które rozświetlą świąteczne drzewko ciepłym światłem. Łańcuch Retlux wyposażony jest w timer i nadaje się zarówno do użytku wnętrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux lampki choinkowe, 150 LED, zimny biały
59 zł

Raty 10x0 %

Lampki choinkowe marki Retlux to 150 diod LED, które zapewniają uroczą atmosferę w okresie świątecznym. Łańcuch może być używany do ozdabiania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki odpowiedniej ochronie.


Retlux świąteczny łańcuch, okrągłe lampki, 200LED, ciepły biały
109 zł

Raty 10x0 %

Świąteczny łańcuch marki Retlux zawiera 200 diod LED zamkniętych w okrągłych lampkach, których światło tworzy wspaniałą, świąteczną atmosferę. Łańcuch świąteczny może być używany do dekoracji zarówno wewnątrz domów jak i na zewnątrz.


Retlux świąteczny łańcuch, okrągłe lampki, 100LED, wielobarwny
59 zł

Raty 10x0 %

Świąteczny łańcuch marki Retlux zawiera 100 diod LED zamkniętych w okrągłych lampkach, których światło tworzy wspaniałą, świąteczną atmosferę. Łańcuch świąteczny może być używany do dekoracji zarówno wewnątrz domów jak i na zewnątrz.


Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, wielobarwny
49 zł

Raty 10x0 %

Długość przewodu z lampkami wynosi dziesięć metrów. Łańcuszek z ośmioma funkcjami zadowoli nawet największych entuzjastów świątecznych dekoracji. Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux będzie stanowił doskonałą dekorację zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu.


Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, ciepła biel
49 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux będzie stanowił doskonałą dekorację zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Długość przewodu z lampkami wynosi dziesięć metrów. Łańcuch choinkowy z ośmioma funkcjami zadowoli nawet największych entuzjastów świątecznych dekoracji.


Retlux łańcuch świąteczny 150 LED, ciepła biel
59 zł

Raty 10x0 %

Bożonarodzeniowy łańcuch Retlux wyposażony jest w 150 diod LED, które zapewniają uroczystą atmosferę wokół choinki. Łańcuch może być używany do ozdabiania drzewka zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki odpowiedniej ochronie.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Multicolor
119 zł

Raty 10x0 %

Ten łańcuch świetlny od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED, które barwią się jaskrawo.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Zimna biel
131 zł

Raty 10x0 %

Ten łańcuch świetlny od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED. Kolor światła – zimna biel.


Retlux gwiazdki 16LED Ciepła biel
50 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Świecąca dekoracja z pięknymi gwiazdkami zapewni świąteczny klimat.


Retlux kule 16LED Ciepła biel
35 zł

27 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Świecąca dekoracja w kształcie małych kul zapewni świąteczny klimat.


Retlux ozdobny łańcuch 10LED ciepła biel-25%
28 zł

21 zł

Wyprzedaż

Ozdobny łańcuch z dziesięcioma diodami Retlux nadaje się tylko do użytku w pomieszczeniach. Lekki łańcuszek pięknie ozdobi Twoje wnętrze nie tylko w święta.


Retlux srebrny łańcuch ozdobny 20 LED ciepła biel
33 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch o łącznej długości 3,3 metra z dwudziestoma diodami LED ukrytymi w srebrnych kulkach. ozdobny łańcuch świetlny Retux tworzy magiczną atmosferę w każdym wnętrzu.


Retlux łańcuszek Angel 10 LED ciepła biel
30 zł

26 zł

Raty 10x0 %

Ozdobny łańcuch z dziesięcioma aniołkami marki Emos nadaje się tylko do użytku w pomieszczeniach. Lekki łańcuszek pełen aniołów sprawi, że Twoje wnętrze będzie piękne nie tylko podczas świąt.


Retlux łańcuch świetlny 20 LED zimna biel
21 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Lekki łańcuch świetlny z 20 diodami led zapewni świąteczny klimat.


Retlux łańcuch świetlny 30 LED wielokolorowy
19 zł

14 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Lekki łańcuch świetlny z 30 diodami LED zapewni świąteczny klimat.


Retlux łańcuch świetlny 30 LED ciepła biel
19 zł

17 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Lekki łańcuch świetlny z 30 diodami LED zapewni świąteczny klimat.


Retlux łańcuch świetlny 30 LED zimna biel
19 zł

16 zł

Raty 10x0 %

Oryginalna dekoracja świetlna od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Lekki łańcuch świetlny z 30 diodami LED zapewni świąteczny klimat.


Retlux łańcuszek srebrne kulki 20 LED zimna biel
30 zł

Raty 10x0 %

Retux ozdobny łańcuch świetlny tworzy magiczną atmosferę w każdym wnętrzu. Łańcuch o łącznej długości 3,3 metra z dwudziestoma diodami LED ukrytymi w srebrnych kulkach.


Retlux nano łańcuch 150 diod LED ciepła biel
63 zł

Raty 10x0 %

Nano łańcuch w rurze posiada 10 m długości, znakomicie oświetli wnętrze za pomocą 150 diod LED. Łańcuch Retlux nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz i promieniuje ciepłą bielą.


Retlux ozdobny łańcuch igły 100 LED zimna biel
47 zł

37 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch Nano w stylu jeża ma 2,4 m długości, rozświetla wnętrze 100 diodami LED. Łańcuch Retlux nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, emituje zimne światło.


Retlux łańcuch nano 100 diod LED ciepła biel
49 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch Nano w stylu jeża posiada 2,4 m długości, rozświetli wnętrze 100 diodami LED. Łańcuch Retlux nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz i emituje ciepłe, białe światło.


Retlux łańcuch świetlny 20 LED ciepła biel
19 zł

16 zł

Raty 10x0 %

Oryginalny łańcuch świetlny od marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach. Lekki łańcuch świetlny z 20 diodami LED zapewni świąteczny klimat.


Retlux gwiazdy z przyssawkami 10 LED zimna biel
19 zł

Raty 10x0 %

Ozdobny łańcuch z gwiazdkami może być używany tylko w pomieszczeniach. Łańcuch Retlux rozświetli otoczenie zimną bielą na kablu o długości 1,8 metra.


Retlux łańcuch Classic, 8 funkcji, 100 LED, chłodna biel
49 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch lampek choinkowych marki Retlux z ośmioma funkcjami zadowoli nawet najbardziej wymagających entuzjastów świątecznych dekoracji. Łańcuch nadaje się zarówno na dekorację zewnętrzną, jak i wewnątrz domu. Długość podświetlanego przewodu wynosi 10 metrów.


Retlux łańcuch świetlny 600LED Ciepła biel
119 zł

Raty 10x0 %

Łańcuch świetlny marki Retlux doskonale nadaje się do użytkowania zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Łańcuch jest lekki, posiada 600 diod LED. Kolor światła to ciepła biel.


Kaemingk lampki choinkowe LED, "1-2 glow compact" – 6 łańcuchów
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampki choinkowe LED marki Kaemingk stanowią piękną dekorację dla świątecznego drzewka. Na jednym sznurze znajduje się 6 łańcuchów o różnych długościach, które ułatwiają dekorowanie. Ponadto zawierają 540 diod w klasycznym, ciepłym kolorze, który odcieniem przypomina płomień świecy.


Kaemingk światełka na choinkę LED
182 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Światełka na choinkę LED marki Kaemingk w kształcie klasycznego łańcucha LED zapewnią doskonałe oświetlenie choinki i będą pasować do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.


Kaemingk światełka na choinkę LED, ciepłe białe
204 zł

Raty 10x0 %

Światełka na choinkę LED marki Kaemingk składają się z lekkich łańcuchów LED w kształcie gałązek diodowych, które nadadzą każdej choince oryginalności i uroku. Doskonale pasują do wszystkich kolorów ozdób choinkowych.