Village Candle Świeca zapachowa w szkle Optimism 602 g

Village Candle Świeca zapachowa w szkle Optimism 602 g

Nr.: 14270025
Sprzedaż partnerska
Starost i troska o ogród przynosi optymizm i szansę na nowe życie. Gdy krople wody spadają na świeżo posadzone rośliny lawendy, ziół i cytrusów, nadzieja przenika powietrze, a Ty cierpliwie oczekujesz nowego życia i wzrostu ukochanych kwiatów. Pełny opis
118 zł
Z VAT
100 zł
-15%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

01.07.2022 - 04.07.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 14270025

Opis

Starost i troska o ogród przynosi optymizm i szansę na nowe życie. Gdy krople wody spadają na świeżo posadzone rośliny lawendy, ziół i cytrusów, nadzieja przenika powietrze, a Ty cierpliwie oczekujesz nowego życia i wzrostu ukochanych kwiatów. Dekoracyjna świeca zapachowa w szklanym słoju z pokrywką i dwoma knotami.

Nieruchomości:

  • świeca z dwoma knotami,
  • o zapachu lawendy, ziół i cytrusów,
  • w szklanym słoju,
  • czas palenia do 170 godzin.
Jak używać:Używaj zgodnie z instrukcją.Nasza wskazówka:Jak zapewnić wystarczający płomień świecy: główną przyczyną małego płomienia jest niski poziom tlenu wewnątrz świecy. Dlatego może się wydawać, że świeca nie pali się prawidłowo. Dlatego upewnij się, że wosk zawsze nagrzewa się do brzegów. Nie wylewaj wosku ani nie przecinaj knotów. Jeśli to zalecenie będzie przestrzegane przez wystarczająco długi czas, poziom tlenu będzie stopniowo powracał, a płomień ponownie będzie się jasno świecił.Zauważyć:Nie zostawiaj po zapaleniu bez nadzoru. Umieść na niepalnej podkładce. Unikać kontaktu z materiałami łatwopalnymi. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie gasić przez zamknięcie pokrywy. Pojemnik po zapaleniu jest gorący.