Ashleigh & Burwood Mała lampa katalityczna SILVER RED

Marka: Ashleigh & Burwood Nr katalogowy: 100025945739

Sprzedaż partnerska

Ashleigh & Burwood Mała lampa katalityczna SILVER RED

Lampa katalityczna SILVER RED po prostu oczyszcza powietrze i jednocześnie intensywnie pachnie Twoim wnętrzem. Ręcznie składaną mozaikę z klasycznym efektem srebrnego lustra uzupełnia ekscytujący czerwony akcent, który nadaje tej lampie ponadczasowy wymiar. Pełny opis

159

159 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100025945739

Pełny opis

Opis produktu

Opakowanie zawiera 250 ml lampę katalityczną w czarnym pudełku prezentowym, knot z kamieniem, metalową nasadkę (nasadkę), dekoracyjną koronę i lejek do nalewania aromatycznej esencji.

Jak katalityczny lampa

Sekret lamp katalitycznych opiera się na zasadzie reakcji katalitycznej – spalania bez płomienia. Ta metoda spalania jest znacznie bezpieczniejsza niż, na przykład, palenie świecy zapachowej. Możesz zostawić lampę katalityczną bez nadzoru i & nbsp; nie musisz się martwić o płonący obrus.

 • Lampa katalityczna czyści i dezynfekuje powietrze – wyniki testów pokazują 99% śmiertelność u roztoczy, bakterii i zarodników grzybów .
 • W ciągu 30 minut od rozpoczęcia procesu katalitycznego wszelkie nieprzyjemne zapachy są niszczone w pomieszczeniu, w tym dym papierosowy, niechciane otarcia spowodowane gotowaniem i nieprzyjemny zapach zwierząt domowych .LLI> W przeciwieństwie do konwencjonalnych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują zapach, lampa katalityczna cząsteczki zapachu.

Jak korzystać z lampy katalitycznej

 • Wyjmij nową lampę z opakowania & nbsp; i & nbsp; zdejmij dekoracyjną i & nbsp; lampę.
 • Korzystając z lejka zawartego w każdym nowym opakowaniu lampy katalitycznej, wlej zakupioną esencję zapachową do lampy. Wypełnij maksymalnie 2/3 lampy, tutaj reguła jest mniejsza niż więcej .
 • Umieść knot do lampy za pomocą kamienia i & nbsp; zamknij lampę za pomocą kołpaka gaśniczego .
 • kamień, weź zapalniczkę i podpal kamień .
 • Pozwól, by płomień płonął przez 3–5 minut, a po tym zdmuchnij go. Proces katalityczny jest teraz w toku, a lampa zaczyna wąchać. Przykryjczerwony kamień dekoracyjnąpokrywką. lid.
 • Lampa nie działa i & nbsp; jest gotowa do dalszego użycia.

Gdzie pasuje lampa katalityczna

 • Już W XIX wieku katalizatory katalityczne były używane do dezynfekcji powietrza w szpitalach. Obecnie ich zastosowanie oferowane jest w prywatnych placówkach medycznych, hotelach lub centrach odnowy biologicznej, w których przemieszcza się wielu odwiedzających. Odpowiednio dobrane perfumy wewnętrzne nie tylko oczyszczają przestrzeń, ale przede wszystkim nadają jej wyjątkowy charakterystyczny klimat.
 • Hale wejściowe i przyjęcia tworzą ważne pierwsze wrażenie, które może być wspierane przyjemnym zapachem i poprawiać doznanie tego miejsca. Jednocześnie udowodniono, że świeży, orzeźwiający aromat zwiększy Twoją aktywność zawodową, dzięki czemu nadają się katalitycznie do biur, biur, sal konferencyjnych, w których odbywają się długie, męczące spotkania .
 • Jeśli masz połączony salon z kuchnią i nie lubisz kuchni pary rozlewające się do salonu to idealne eleganckie kwiatowe lub ziemiste zapachy, które po niedzielnym lunchu zniszczą zapach smażonych kotletów .
 • Kojące i przeciwdepresyjne kwiatowe zapachy, takie jak lawenda lub melisa, nadają się na przykład do sypialni, w której pomogą Ci rozwiać codzienne zmartwienia. na.

Obejrzyj & nbsp; wideo, jak prawidłowo korzystać z lampy katalitycznej:

<IFRAME height = 405 src = ‚https://www.youtube.com/embed/MfdPvsQcfcg'frameBorder = 0 szerokość = 680 allowfullscreen =‘ '>


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj lampa zapachowa