Village Candle Świeca zapachowa w szkle Winter Clementine 390 g

Village Candle Świeca zapachowa w szkle Winter Clementine 390 g

Nr.: 100056064017
Sprzedaż partnerska
Dekoracyjna świeca zapachowa z dwoma knotami w szklanym słoju z pokrywką i świątecznym zimowym zapachem mandarynki, cytrusów i igieł. Powitaj zimę i wakacje świeczką o spokojnym zapachu mandarynki i igieł, która dopełni idealną atmosferę wieczoru. Pełny opis
93 zł
Z VAT
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

04.08.2021 - 05.08.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100056064017

Opis

Dekoracyjna świeca zapachowa z dwoma knotami w szklanym słoju z pokrywką i świątecznym zimowym zapachem mandarynki, cytrusów i igieł. Powitaj zimę i wakacje świeczką o spokojnym zapachu mandarynki i igieł, która dopełni idealną atmosferę wieczoru.

Nieruchomości:

  • świeca z dwoma knotami,
  • o zimowym zapachu mandarynki, cytrusów i igieł,
  • w szklanym słoju,
  • czas palenia do 105 godzin.
Jak używać:Używaj zgodnie z instrukcją.Nasza wskazówka:Jak zapewnić wystarczający płomień świecy: główną przyczyną małego płomienia jest niski poziom tlenu wewnątrz świecy. Dlatego może się wydawać, że świeca nie pali się prawidłowo. Dlatego upewnij się, że wosk zawsze nagrzewa się do brzegów. Nie wylewaj wosku ani nie przecinaj knotów. Jeśli to zalecenie będzie przestrzegane przez wystarczająco długi czas, poziom tlenu będzie stopniowo powracał, a płomień ponownie będzie się jasno świecił.Ogłoszenie:Nie zostawiaj po zapaleniu bez nadzoru. Umieść na niepalnej podkładce. Unikać kontaktu z materiałami łatwopalnymi. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Nie gasić przez zamknięcie pokrywy. Pojemnik po zapaleniu jest gorący.