shumee Osłona na ogrodzenie ogrodowe, PVC, 70x0,19 m, zielona

shumee Osłona na ogrodzenie ogrodowe, PVC, 70x0,19 m, zielona

Nr.: 100025409002
Sprzedaż partnerska
Ta osłona została zaprojektowana do zamocowaniu na metalowym ogrodzeniu (nie jest częścią zestawu), do zapewnienia prywatności lub wydzielenia jakiegoś obszaru, wyrównania ścieżki lub podjazdu, albo po prostu by dodać uroku otoczeniu Twojego domu. Może zostać również użyta jako żaluzja, osłona przed Pełny opis
217 zł
Z VAT + KGO
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

Nr.: 100025409002

Opis

Ta osłona została zaprojektowana do zamocowaniu na metalowym ogrodzeniu (nie jest częścią zestawu), do zapewnienia prywatności lub wydzielenia jakiegoś obszaru, wyrównania ścieżki lub podjazdu, albo po prostu by dodać uroku otoczeniu Twojego domu. Może zostać również użyta jako żaluzja, osłona przed wiatrem lub roleta.

Osłona na płot wykonana jest z wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne PVC, które jest łatwe do czyszczenia, jak również lekkie i elastyczne. W zestawie znajduje się 30 klipsów do przymocowania jej do ogrodzenia.

Montaż nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i może być wykonany w mgnieniu oka. Osłona jest łatwa do przeplatania między siatką i przymocowania na końcach za pomocą dostarczonych klipsów.

  • Wymiary: 70 × 0,19 m (dł. x wys.)
  • Kolor: matowy zielony
  • Odporna na promienie UV i warunki pogodowe
  • Zawiera 30 klipsów
  • Materiał: PCV: 100%