Brabantia Wieszak Soft Touch na akcesoria-12%
39 zł

34 zł

Wyprzedaż

Brabantia Wieszak na akcesoria Soft Touch posiada specjalny kształt, dzięki któremu możesz uzyskać dwa warianty zawieszania. Można łatwo uporządkować paski, krawaty, szaliki i naszyjniki. Jest pokryty miękkim, antypoślizgowym materiałem, dzięki któremu nie niszczy odzieży.


Kaemingk wieszak, 6 haczyków, metalowy-17%
133,44 zł

110 zł

Wyprzedaż

Wieszak naścienny marki Kaemingk, który pasuje do każdej łazienki. Wieszak jest wykonany z czarnego metalu i ma 6 haczyków.


Kaemingk stojak na gazety, hiacynt wodny
197 zł

Wyprzedaż

Stylowy stojak na gazety wykonany z hiacyntu wodnego ma kształt fali. Nigdy nie spotkasz się z sytuacją, żeby gazety były porozkładane bez celu po stoliku.


Kaemingk półka wisząca, czarny 33x90x60 cm
259 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wisząca półka marki Kaemingk o wymiarach 33 × 90 × 60 cm rozwiąże wiele problemów z przechowywaniem rzeczy w domu. Wystarczy prostu zawiesić ją w danym pomieszczeniu i cieszyć się dekoracją oraz porządkiem.


TimeLife drewniane pudełko z szufladą
54 zł

Wyprzedaż

Drewniane, ozdobne pudełko z szufladą marki Time Life to świetny sposób na przechowywanie różnorodnych drobiazgów. Ponadto, przezroczysta pokrywa ułatwia przeglądanie zawartości pojemnika i zapobiega osadzaniu się kurzu.


TimeLife System do przechowywania
94 zł

Wyprzedaż

System do przechowywania TimeLife jest inteligentnym i praktycznym rozwiązaniem do przechowywania różnych rzeczy. Oryginalne wykonanie umożliwia łączenia wielu elementów do bocznych stron lub na wysokość. Można także przymocować do ściany za pomocą zacisków śrubowych.