LEIFHEIT Szafka
219 zł

*Szafka Leifheit** jest poręcznym i praktycznym rozwiązaniem do przechowywania ubrań. Wykonana jest z poliestru który można prać i zamykana na zamek. 16 dodatkowych kieszonek na zewnętrznej stronie umożliwia ułożenie obuwia, szali i innych akcesoriów.


LEIFHEIT pokrowiec podróżny na ubrania, mały
35 zł

29 zł

Pokrowiec ochronny na ubrania Leifheito maksymalnej długości 105 cm chroni odzież przed kurzem i plamami. Wykonany jest z nadającego się do prania, przewiewnego materiału i posiada przezroczyste okienko ułatwiające orientację w tym, co jest przechowywane w opakowaniu.


LEIFHEIT organizer zawieszany 80016
79 zł

65 zł

Organizer Leifheit zawieszany 80016 pomoże Ci uporządkować buty, opaski, krawaty i inne akcesoria w przejrzysty sposób. Praktyczna metoda przechowywania, która zajmuje tylko minimalną ilość miejsca.


LEIFHEIT pokrowiec ochronny na ubrania
39 zł

Pokrowiec ochronny na ubrania Leifheito maksymalnej długości 144 cm chroni odzież przed kurzem i plamami. Wykonany jest z nadającego się do prania, przewiewnego materiału i posiada przezroczyste okienko ułatwiające orientację w tym, co jest przechowywane w opakowaniu.


LEIFHEIT Regał na buty
155 zł
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Regał na buty Leifheit to praktyczne rozwiązanie do układania butów i dodatków. Ma wysokość 81,5 cm i wykonany jest z poliestru, który można prać, a jego wnętrze dzielone jest na5 półek, które można rozbudować przegródkami dla własnych wymagań.


LEIFHEIT Zawieszana półka
75 zł

Zawieszana półka Leifheit pomoże zorganizować wasze rzeczy w szafce lub może być używana jako dodatek szafki na ubrania Leifheit. Wykonana z poliestru , który można prac a jego wnętrze podzielone jest na 6 przegródek, które można uzupełnić praktycznymi szufladkami.


TimeLife Szafa 88x160 cm, old times
129 zł

Składana szafa na ubrania Time Life, 88×160 cm jest rozwiązaniem oryginalnym i w przystępnej cenie do przestronnego przechowywania ubrań. Stabilna konstrukcja pokryta jest przewiewnym materiałem, układ wnętrza umożliwia układanie ubrań na półkach lub na wieszaku.