Vichy Szampon do włosów suchych Dercos Dermo (objętość 200 ml)

Marka: Vichy Nr katalogowy: 100002673419
Vichy Szampon do włosów suchych Dercos Dermo (objętość 200 ml)

Sprzedaż partnerska

Vichy Szampon do włosów suchych Dercos Dermo (objętość 200 ml)

DERCOS szampon przeciwłupieżowy jest najpierw przeciw nawrót szampon technologii disiarczek selenu i cohesylem. Najlepszym sposobem, aby pozbyć się łupieżu, zapobiega ich ponownemu tworzeniu!. Pełny opis

58

58 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

DERCOS szampon przeciwłupieżowy jest najpierw przeciw nawrót szampon technologii disiarczek selenu i cohesylem. Najlepszym sposobem, aby pozbyć się łupieżu, zapobiega ich ponownemu tworzeniu!

Ceramidy niedobór pogarsza spójności między komórkami skóry głowy, co prowadzi do nadmiernego złuszczania, a zatem pojawiają się łupieżu. Aktywne składniki szamponu DERCOS Dermo przeciwłupieżowe d isulfid selenu, który jest substancja czynna, która posiada wysoką skuteczność przeciwłupieżowe. Dodatkowo C ohesyl, środek wiążący, który jest zaangażowany w rekonstrukcji głowy.

składniki aktywne

  • Woda termalna Vichy – Lucas sprężyna wody minerałów i pierwiastków śladowych, 17 i 13 są najbardziej demineralizowanej wody we Francji (5,12 g / l). Woda ta jest zawarta we wszystkich produktów Vichy. Vichy Thermal Spa Woda ma działanie uspokajające, drastycznie zmniejsza objawy mrowienia, świąd i pieczenie. Zmniejsza biologiczne oznaki podrażnienia skóry. Ma stymulujący wpływ na układ odpornościowy skóry i znacznie zwiększa skuteczność katalazy – enzymu, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.
  • Selen i DS Cohesylem – unikalną kombinację dwusiarczku selenu, substancje czynne o silnych efektów przeciwłupieżowe i Cohesylu, środek wiążący, który jest zaangażowany w rekonstrukcji głowy.
Jak korzystać:

Przy pierwszym użyciu pozostawić na dwie minuty, a następnie spłukać. W innych zastosowaniach delikatnie masować głowy spłukać. Obserwować 4-tygodniową kurację, stosować 2 razy w tygodniu.

Reflektory:

Oferujemy szeroką gamę innych produktów Dercos Dermo .

Proponujemy inne produkty Vichy .

Uwaga:

Unikać kontaktu z oczami i podrażnionej skóry. W przypadku kontaktu z oczami przemyć natychmiast!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Rodzaj włosów włosy suche, włosy z łupieżem
Pojemność 200 ml