Oral-B Kids szczoteczka Kraina Lodu 2 + etui podróżne

Oral-B Kids szczoteczka Kraina Lodu 2 + etui podróżne

Nr.: 2807192
Wyprzedaż
Elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci z motywem z filmu Kraina Lodu. Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne jest przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia i została wyposażona w głowicę z miękkimi włóknami. Ulepsz uchwyt szczoteczki za pomocą 4 naklejek z motywem z filmu Kraina Lodu. Szczoteczka współpracuje z aplikacją Disney Magic Timer. Pełny opis
Dostarcza MALL
150 zł
Z VAT + KGO
127 zł
-15%
Promocja obowiązuje do 06.02.2022 lub do wyczerpania zapasów

W magazynie 5 sztuk

Jutro odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
24.01.2022 dostawa kurierska komfortowa
 
25.01.2022 - 27.01.2022 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Kluczowe właściwości Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne 

 • Szczotka dziecięca z miękkimi włóknami
 • Bajkowy design Frozen
 • Tryb dokładnego czyszczenia
 • Disney Magic Timer
 • Bateria do ponownego naładowania
Oral-B Kids szczoteczka Kraina Lodu 2 + etui podróżne

Oral-B Kids Kraina Lodu 2

Praktyczna konstrukcja elektrycznej szczoteczki do zębów Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne pozwala bardzo delikatnie, i niezawodnie czyścić zęby dzieci. Okrągła główka szczoteczki elektrycznej płynnie dopasowuje się do każdego kształtu zęba, dzięki czemu bezpiecznie dociera do niego w dowolnym miejscu. Rezultatem są jaśniejsze zęby i zdrowsze dziąsła.

Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne okrągła głowica

Delikatna technologia czyszczenia usuwa płytkę nazębną

Obrotowa główka szczoteczki Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne jest wykonana z bardzo miękkich włókien, które idealnie nadają się do zębów dla dzieci. Ta szczoteczka jest wyposażona w tryb delikatnego czyszczenia, dzięki czemu usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Wizyty u dentysty nagle stają się przyjemnym rytuałem.

Oral-B Kids szczoteczka Kraina Lodu 2 + etui podróżne

Czy wiesz, że…

Według badań użytkownicy szczoteczek manualnych wywierają nawet dwukrotnie większy nacisk podczas mycia zębów. To znacznie więcej niż jest to konieczne do zdrowego czyszczenia. Aż 93% osób, które podczas czyszczenia nadmiernie naciskały na zęby, używało systemu szczotek Oral-B, aby zmniejszyć ten silny nacisk. Jednocześnie czas czyszczenia został skrócony nawet o 88%.


Mycie zębów może być świetną zabawą

Dzięki szczotce Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne dzieci mogą łatwo nauczyć się właściwych nawyków czyszczenia dzięki dwuminutowemu programatorowi, który zawsze powiadamia o upływie zalecanego czasu czyszczenia. Dodatkowo aplikacja Disney Magic Timer od Oral-B uprzyjemni dzieciom czyszczenie, które nagle stanie się popularną i przyjemną czynnością.

 Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne timer

Oral-B Kids Kraina Lodu 2 z bajkowym designem

Ta elektryczna szczoteczka do zębów z akumulatorem w uchwycie wystarcza na maksymalnie 8 dni na jednym ładowaniu. Szczoteczka jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat i na pierwszy rzut oka przyciąga uroczym designem, opartym na motywach bajki Kraina Lodu. Możesz poprawić uchwyt szczoteczki za pomocą czterech naklejek.

 Oral-B Kids Kraina Lodu 2 + etui podróżne bateria do ładowania

Technologia czyszczenia 3D vs. technologia soniczna?

Wybierając szczoteczki elektryczne, możesz wybrać spośród dwóch podstawowych rodzajów technologii. Są to technologia czyszczenia 3D lub technologia soniczna. W badaniu klinicznym porównywano szczoteczkę Oral-B PRO 7000 CrossAction z technologią czyszczenia 3D oraz szczoteczkę Sonicare DiamondClean z technologią soniczną. Badanie wykazało, że szczoteczka do zębów z technologią 3D:

 • Usuwa 22% więcej płytki nazębnej
 • Usuwa 33% więcej płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach
 • O 32% bardziej skutecznie poprawia zdrowie dziąseł

Mimo że obie technologie czyszczą zęby lepiej niż szczoteczka manualna, technologia soniczna wibruje, a główka szczoteczki porusza się znacznie mniej. Elektryczne szczoteczki do zębów Oral-B mają unikalną technologię czyszczenia 3D, która pulsując odrywa płytkę nazębną a rotacja następnie łatwo ją usuwa. Technologia czyszczenia 3D eliminuje więcej płytki nazębnej, zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł i poprawia ogólny stan zdrowia jamy ustnej. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)

Ostrzeżenie

 • Regularnie sprawdzaj przewód zasilający pod kątem uszkodzeń. Jeśli jest uszkodzony, zanieś ładowarkę do centrum serwisowego Oral-B Braun. Nie należy dalej używać uszkodzonego lub działającego nieprawidłowo urządzenia. Ten produkt nie jest przeznaczony do użytku przez dzieci poniżej 3 roku życia. To urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci lub osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych, chyba że są one nadzorowane lub instruktażowane w zakresie korzystania z urządzenia przez osobę odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo. Zalecamy trzymanie urządzenia poza zasięgiem dzieci. Uważaj, aby dzieci nie korzystały z urządzenia do zabawy. Jeśli produkt spadnie na ziemię, należy wymienić główkę szczoteczki przed ponownym użyciem, nawet jeśli nie jest widocznie uszkodzony. Nie umieszczaj ani nie przechowuj ładowarki w miejscu, w którym można ją wciągnąć do wanny lub umywalki. Nie zanurzaj ładowarki w wodzie lub innym płynie. Nie dotykaj ładowarki, która wpadła do wody. Natychmiast odłącz ładowarkę. Nie modyfikuj ani nie naprawiaj produktu. Istnieje ryzyko pożaru, porażenia prądem lub innych obrażeń. Skontaktuj się ze sprzedawcą lub centrum serwisowym Braun Oral-B w celu naprawy. Nie demontuj produktu, chyba że chcesz wymienić baterię. Podczas wyjmowania akumulatora uważaj, aby nie zwierać dodatniego (+) i ujemnego (-) zacisku. Nie wkładaj ciał obcych do otworów w urządzeniu lub ładowarce. Nie dotykaj wtyczki mokrymi rękami. Może to spowodować porażenie prądem. Odłączając urządzenie od sieci, zawsze chwytaj za wtyczkę, nigdy nie ciągnij za kabel sieciowy. Używaj tego produktu tylko zgodnie z przeznaczeniem, jak opisano. Nie używaj akcesoriów niezalecanych przez producenta. W przypadku leczenia jakiejkolwiek choroby jamy ustnej skonsultuj się z dentystą przed użyciem urządzenia.

Właściwości

 • Elektroniczna szczoteczka do zębów Oral-B Kids Frozen II jest przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia
 • Szczoteczka o technologii oscylacyjno-obrotowej z głowicą o wyjątkowo miękkich włóknach
 • System 2D z 7600 obrotami na minutę delikatnie i skutecznie usuwa płytkę nazębną
 • Oral-B Vitality Kids oferuje unikalny tryb delikatnego czyszczenia
 • Bateria w uchwycie wystarcza na 5 dni
 • Obrotowa szczoteczka elektryczna zawiera praktyczny, dwuminutowy timer
 • Możliwość pobrania bezpłatnej aplikacji Disney Magic Timer
 • Do dyspozycji są również 4 naklejki, które wzmacniają uchwyt pędzla
 • Z etui podróżnym z motywem Kraina Lodu

Akcesoria

 • Stacja ładująca

Parametry techniczne

Liczba programów 2
Kolor Niebieski

Linki