Oral-B szczoteczka elektryczna Vitality Kids Frozen

Oral-B szczoteczka elektryczna Vitality Kids Frozen

Nr.: 1378051
Elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci z motywem z filmu animowanego Kraina lodu. Oral-B Vitality Kids Frozen nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, posiada miękkie włókna główki szczoteczki. Popraw uchwyt za pomocą 4 naklejek z motywem Disney-Pixar. Szczoteczka do zębów współpracuje z aplikacją Disney Magic Timer. Pełny opis
Dostarcza MALL
125 zł
Z VAT + KGO
122 zł

W magazynie 5+ sztuk

Opis

Kluczowe właściwości Oral-B Vitality Kids Frozen

 • Dziecięca szczotka z miękkiego włókna
 • Niezwykły design
 • Tryb dokładnego czyszczenia
 • Timer Disney Magic Timer
 • Akumulator
Oral-B Vitality Kids Frozen

Dzięki Oral-B Vitality Kids Frozen każdy uśmiech świeci

Praktyczna szczoteczka elektryczna do zębów Oral-B Vitality Kids Frozen umożliwia bardzo delikatne oraz niezawodne czyszczenie dziecięcych zębów. Okrągła główka szczoteczki dopasowuje się do dowolnego kształtu zęba, dzięki czemu bezpiecznie dotrze do przestrzeni między zębowej. Rezultatem są czystsze zęby i zdrowsze dziąsła.

Oral-B Vitality Kids Frozen okrągła głowica

Technologia dokładnego czyszczenia usuwa płytkę nazębną

Obrotowa główka szczoteczki Oral-B Vitality Kids Frozen składa się z bardzo miękkich włókien, które doskonale nadają się do zębów mlecznych. Szczoteczka jest wyposażona w trybie dokładnego oczyszczania, który usuwa więcej płytki nazębnej, niż konwencjonalna szczoteczka do zębów. Wizyty u dentysty staną się więc tylko przyjemną prewencją.

Oral-B Vitality Kids Frozen

Czy wiecie, że…

Użytkownicy ręcznych szczoteczek do zębów, według ankiet, wykonują nawet dwa razy więcej nacisku podczas mycia zębów. Jest to znacznie więcej niż to konieczne do zdrowego czyszczenia. Nawet 93% osób, które nadmiernie naciskały na zęby, używając systemu szczotek Oral-B, zmniejszyło tak silną presję. Czas czyszczenia spadł zatem aż o 88%.


Szczotkowanie zębów może być zabawne

Dzięki szczoteczce Oral-B Vitality Kids Frozen można łatwo nauczyć się właściwych nawyków czyszczenia zębów, model posiada 2-minutowy zegar, który zawsze informuje o zalecanym czasie czyszczenia. Aplikacja licząca czas Disney Magic Timer od Oral-B ułatwia dzieciom czyszczenie zębów, dzięki czemu stanie się ulubioną i zaniedbaną czynnością.

 Oral-B Vitality Kids Frozen zegar

Oral-B Vitality Kids Frozen z bajecznym designem

Ta elektryczna szczoteczka do zębów z akumulatorem w uchwycie może wytrzymać 8 dni na jednym naładowaniu. Szczoteczka jest odpowiednia jest dla dzieci od 3 roku życia i posiada uroczy na pierwszy rzut oka design, który jest inspirowany filmem animowanym Frozen. Zestaw zawiera cztery niezwykłe naklejki, które można nalepić w dowolnym miejscu.

Oral-B Vitality Kids Frozen bateria

Czyszczenie technologii 3D vs. technologia soniczna?

Wybierając elektryczne szczoteczki do zębów, możesz wybrać z dwóch podstawowych rodzajów technologii. Jedną z nich jest technologia czyszczenia 3D, lub technologia soniczna. W badaniu klinicznym porównywano szczoteczkę Oral-B PRO 7000 CrossAction z technologią czyszczenia 3D oraz szczoteczkę do zębów Sonicare DiamondClean z technologią soniczną. Badanie wykazało następnie, że szczoteczka z technologią 3D:

 • Usuwa o 22% więcej płytki nazębnej
 • Usuwa o 33% więcej płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach
 • O 32% poprawia stan dziąseł
Oral-B Genius 9200W 100% wykrywania pozycji

Chociaż obie technologie oczyszczają zęby lepiej niż ręczna szczoteczka do zębów, technologia dźwięku po prostu wibruje, a główka szczoteczki porusza się znacznie mniej. Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B oferuje unikalną technologię czyszczenia 3D, która pulsując niszczy płytkę nazębnąobraca się, aby zapewnić łatwość czyszczenia. Technologia oczyszczania 3D eliminuje więcej płytki nazębnej, zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł i ogólnie poprawia stan zdrowia jamy ustnej. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)

Ostrzeżenie

 • Regularnie sprawdzaj przewód zasilający pod kątem uszkodzeń. Jeśli dojdzie do uszkodzenia, oddaj jednostkę ładującą do centrum serwisowego Oral-B Braun. Nie używaj uszkodzonej lub niefunkcjonalnej jednostki. Ten produkt nie jest przeznaczony do użytku przez dzieci poniżej 3 roku życia. To urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci lub osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych, chyba że są nadzorowane przez osobę odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo. Zaleca się trzymać urządzenie poza zasięgiem dzieci. Uważaj, aby nie dzieci nie bawiły się urządzeniem. Jeśli produkt spadnie na ziemię, wymień głowicę szczoteczki, nawet jeśli nie jest ona widocznie uszkodzona. Nie umieszczaj ani nie przechowuj ładowarki w miejscu, w którym można ją wciągnąć do wanny lub umywalki. Nie zanurzaj ładowarki w wodzie lub innej cieczy. Nie dotykaj ładowarki, która wpadła do wody. Odłącz jednostkę ładującą natychmiast od źródła zasilania. Nie modyfikuj ani nie naprawiaj produktu. Może to spowodować pożar, porażenie prądem lub inne obrażenia. W celu naprawy skontaktuj się ze sprzedawcą lub skontaktuj się z centrum serwisowym Braun Oral-B. Nie demontuj produktu, z wyjątkiem wymiany baterii. Podczas wyjmowania baterii uważaj, aby nie zwierać biegunów dodatniego (+) i ujemnego (-). Nie wkładaj ciał obcych do otworów urządzenia lub ładowarki. Nie dotykaj wtyczki zasilania mokrymi rękami. Może to spowodować porażenie prądem. Odłączając przewód zasilający, zawsze chwytaj za wtyczkę, nigdy nie ciągnij za przewód zasilający. Używaj tego produktu tylko zgodnie z jego przeznaczeniem, zgodnie z opisem. Nie używaj akcesoriów niezalecanych przez producenta. Jeśli leczysz jakąkolwiek chorobę jamy ustnej, skonsultuj się ze stomatologiem przed użyciem urządzenia.

Właściwości

 • Elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci
 • Motyw z animowanego filmu Kraina lodu
 • Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia
 • 1 tryb czyszczenia – codziennie
 • Mobilna aplikacja Disney Magic Timer
 • 1 × akumulator Ni-MH
 • Uchwyt można ulepszyć za pomocą 4 naklejek
 • Akumulator wystarcza na 8 dni

Dostarczone akcesoria

 • Stacja ładująca

Parametry techniczne

Ilość programów 1
Kolor Niebieski