Oral-B zestaw rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2

Oral-B zestaw rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2

Nr.: 2694030
Rodzinny zestaw szczoteczek do zębów, zawierający szczoteczkę Vitality i Vitality Kids. Oral-B Zestaw Rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2 zapewnia najwyższą czystość jamy ustnej, w porównaniu do szczoteczek manualnych. Możesz ozdobić szczoteczkę dziecięcą 4 naklejkami. Pełny opis
156 zł
Z VAT + KGO
Dostarcza MALL

W magazynie ostatnia sztuka

03.08.2021 odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
04.08.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
04.08.2021 - 06.08.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Kluczowe właściwości Oral-B Zestaw Rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2

 • Rodzinny zestaw szczoteczek do zębów
 • Technologia czyszczenia 2D
 • Dwuminutowy timer
 • Praktyczna podstawka do ładowania
 • Szczotka dziecięca z miękkimi włóknami
 • Tryb dokładnego czyszczenia
 • Disney Magic Timer
 • Bateria do ponownego naładowania
Oral-B Zestaw Rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2

Oral-B Vitality 100 CrossAction white dla zdrowych zębów

Unikalny design elektrycznej szczoteczki do zębów Oral-B Vitality Vitality 100 CrossAction white może bardzo delikatnieniezawodnie czyścić zęby. Okrągła główka szczoteczki elektrycznej płynnie dopasowuje się do każdego kształtu zęba, dzięki czemu bezpiecznie dociera do niego w dowolnym miejscu. Rezultatem są jaśniejsze zęby i zdrowsze dziąsła.

Oral-B Zestaw Rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2

Bielsze zęby bez płytki nazębnej

Innowacyjna technologia 2D szczoteczki Vitality dodatkowo wspomaga skuteczność całego czyszczenia. Dzięki oscylacjom i rotacjom usuwa więcej płytki nazębnej, niż zwykłe, manualne szczoteczki do zębów. Głowica szczoteczki Oral-B zawiera jasnoniebieskie włókna, które monitorują konieczność wymiany głowicy na nową. Po około 3 miesiącach użytkowania blakną.

Oral-B Zestaw Rodzinny: Vitality + Vitality Kids Kraina Lodu 2

Czy wiesz, że…

Według badań użytkownicy szczoteczek manualnych wywierają nawet dwukrotnie większy nacisk podczas mycia zębów. To znacznie więcej niż jest to konieczne do zdrowego czyszczenia. Aż 93% osób, które podczas czyszczenia nadmiernie naciskały na zęby, używało systemu szczotek Oral-B, aby zmniejszyć ten silny nacisk. Jednocześnie czas czyszczenia został skrócony nawet o 88%.


Design zainspirowany przez profesjonalistów

Oprócz innowacyjnej technologii 2D, która skutecznie usuwa płytkę nazębną, rączka szczoteczki ma wbudowany dwuminutowy timer do codziennego czyszczenia, który po upływie czasu informuje o tym. Dzięki temu poznasz właściwe nawyki czyszczenia zębów, a profilaktyczne wizyty kontrolne u dentysty staną się rutynowe.

 Oral-B Vitality 100 CrossAction white timer

Oral-B Vitality 100 CrossAction white będzie zawsze pod ręką

Ta bezprzewodowa szczotka w kolorze białym umożliwia czyszczenie przez 5 dni, dwa razy dziennie, przez dwie minuty. Pełne ładowanie trwa 16 godzin. Ergonomiczna rączka szczoteczki z antypoślizgowymi wypustkami z pewnością przyczyni się do wygodnego czyszczenia. W zestawie znajduje się również praktyczna podstawka ładująca, dzięki której szczoteczka będzie zawsze pod ręką.

Oral-B Vitality 100 CrossAction white podstawka ładująca

Technologia czyszczenia 3D vs. technologia soniczna?

Wybierając szczoteczki elektryczne, możesz wybrać spośród dwóch podstawowych rodzajów technologii. Są to technologia czyszczenia 3D lub technologia soniczna. W badaniu klinicznym porównywano szczoteczkę Oral-B PRO 7000 CrossAction z technologią czyszczenia 3D oraz szczoteczkę Sonicare DiamondClean z technologią soniczną. Badanie wykazało, że szczoteczka do zębów z technologią 3D:

 • Usuwa 22% więcej płytki nazębnej
 • Usuwa 33% więcej płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach
 • O 32% bardziej skutecznie poprawia zdrowie dziąseł
Oral-B Genius PRO 9000 100% wykrywanie pozycji

Mimo że obie technologie czyszczą zęby lepiej niż szczoteczka manualna, technologia soniczna wibruje, a główka szczoteczki porusza się znacznie mniej. Elektryczne szczoteczki do zębów Oral-B mają unikalną technologię czyszczenia 3D, która pulsując odrywa płytkę nazębną a rotacja następnie łatwo ją usuwa. Technologia czyszczenia 3D eliminuje więcej płytki nazębnej, zmniejsza ryzyko zapalenia dziąseł i poprawia ogólny stan zdrowia jamy ustnej. (Klukowska M, et al., J Clin Dent 2014;25:6–12, Klukowska M, et al., J Clin Dent 2015;26:80–85)

Oral-B Vitality Kids Frozen rozjaśnia każdy uśmiech

Praktyczna konstrukcja elektrycznej szczoteczki do zębów Oral-B Vitality Kids Frozen pozwala bardzo delikatnie, i niezawodnie czyścić zęby dzieci. Okrągła główka szczoteczki elektrycznej płynnie dopasowuje się do każdego kształtu zęba, dzięki czemu bezpiecznie dociera do niego w dowolnym miejscu. Rezultatem są jaśniejsze zęby i zdrowsze dziąsła.

Oral-B Vitality Kids Frozen Okrągła główka

Delikatna technologia czyszczenia usuwa płytkę nazębną

Obrotowa główka szczoteczki Oral-B Vitality Kids Frozen jest wykonana z bardzo miękkich włókien, które idealnie nadają się do dziecięcych zębów. Ta szczoteczka jest wyposażona w tryb delikatnego czyszczenia, dzięki czemu usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Wizyty u dentysty nagle stają się przyjemnym rytuałem.

Oral-B Vitality Kids Frozen

Czy wiesz, że…

Według badań użytkownicy szczoteczek manualnych wywierają nawet dwukrotnie większy nacisk podczas mycia zębów. To znacznie więcej niż jest to konieczne do zdrowego czyszczenia. Aż 93% osób, które podczas czyszczenia nadmiernie naciskały na zęby, używało systemu szczotek Oral-B, aby zmniejszyć ten silny nacisk. Jednocześnie czas czyszczenia został skrócony nawet o 88%.


Mycie zębów może być świetną zabawą

Dzięki szczotce Oral-B Vitality Kids Frozen dzieci mogą łatwo nauczyć się właściwych nawyków czyszczenia, dzięki dwuminutowemu timerowi, który zawsze powiadamia o upływie zalecanego czasu. Dodatkowo aplikacja Disney Magic Timer od Oral-B uprzyjemni dzieciom czyszczenie, które nagle stanie się popularną i przyjemną czynnością.

 Oral-B Vitality Kids Frozen timer

Oral-B Vitality Kids Frozen z bajkowym designem

Ta elektryczna szczoteczka do zębów z akumulatorem w uchwycie wystarcza na maksymalnie 8 dni na jednym ładowaniu. Szczoteczka jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat i na pierwszy rzut oka przyciąga uroczym designem, opartym na motywach bajki Kraina Lodu. Możesz poprawić uchwyt szczoteczki za pomocą czterech naklejek.

 Oral-B Vitality Kids Frozen bateria do ponownego naładowania

Ostrzeżenie

 • Regularnie sprawdzaj przewód zasilający pod kątem uszkodzeń. Jeśli jest uszkodzony, zanieś ładowarkę do centrum serwisowego Oral-B Braun. Nie należy dalej używać uszkodzonego lub działającego nieprawidłowo urządzenia. Ten produkt nie jest przeznaczony do użytku przez dzieci poniżej 3 roku życia. To urządzenie nie jest przeznaczone do użytku przez dzieci lub osoby o ograniczonych zdolnościach fizycznych, sensorycznych lub umysłowych, chyba że są one nadzorowane lub instruktażowane w zakresie korzystania z urządzenia przez osobę odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo. Zalecamy trzymanie urządzenia poza zasięgiem dzieci. Uważaj, aby dzieci nie korzystały z urządzenia do zabawy. Jeśli produkt spadnie na ziemię, należy wymienić główkę szczoteczki przed ponownym użyciem, nawet jeśli nie jest widocznie uszkodzony. Nie umieszczaj ani nie przechowuj ładowarki w miejscu, w którym można ją wciągnąć do wanny lub umywalki. Nie zanurzaj ładowarki w wodzie lub innym płynie. Nie dotykaj ładowarki, która wpadła do wody. Natychmiast odłącz ładowarkę. Nie modyfikuj ani nie naprawiaj produktu. Istnieje ryzyko pożaru, porażenia prądem lub innych obrażeń. Skontaktuj się ze sprzedawcą lub centrum serwisowym Braun Oral-B w celu naprawy. Nie demontuj produktu, chyba że chcesz wymienić baterię. Podczas wyjmowania akumulatora uważaj, aby nie zwierać dodatniego (+) i ujemnego (-) zacisku. Nie wkładaj ciał obcych do otworów w urządzeniu lub ładowarce. Nie dotykaj wtyczki mokrymi rękami. Może to spowodować porażenie prądem. Odłączając urządzenie od sieci, zawsze chwytaj za wtyczkę, nigdy nie ciągnij za kabel sieciowy. Używaj tego produktu tylko zgodnie z przeznaczeniem, jak opisano. Nie używaj akcesoriów niezalecanych przez producenta. W przypadku leczenia jakiejkolwiek choroby jamy ustnej skonsultuj się z dentystą przed użyciem urządzenia.

Właściwości Vitality

 • Głowica szczoteczki CrossAction z włóknami ciętymi pod kątem 16 stopni
 • Poprawia zdrowie jamy ustnej
 • Skuteczne usuwanie płytki nazębnej
 • Technologia czyszczenia 2D
 • Dwuminutowy timer
 • Czujnik nacisku chroni dziąsła

Parametry techniczne Vitality

Liczba ruchów oscylacyjnych na minutę 7600
Liczba ruchów pulsacyjnych na minutę 7600

Właściwości Vitality Kids Frozen

 • Elektryczna szczoteczka do zębów dla dzieci
 • Motyw z filmu animowanego Kraina Lodu
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia
 • 1 tryb czyszczenia – codzienny
 • Aplikacja mobilna Disney Magic Timer
 • Akumulator 1× Ni-MH
 • Uchwyt można ulepszyć za pomocą 4 naklejek
 • Akumulatory wystarczają na 8 dni

Parametry techniczne Vitality Kids Frozen

Liczba programów 1
Kolor Niebieski

Zawartość opakowania

 • 1 elektryczna szczoteczka do zębów Vitality
 • 1 elektryczna szczoteczka do zębów Vitality Kids Kraina Lodu 2

Linki