Philips HX6212/90

Marka: Philips Nr katalogowy: 1121189

Philips HX6212/90

Soniczna, elektryczna szczoteczka do zębów zagwarantuje doskonałe rezultaty czyszczenia dla bielszych zębówświeżego oddechu. Szczoteczka Sonicare HX6212/90 z matowym wykończeniem, idealna dla początkujących. Skutecznie czyści przestrzenie między zębami i aparatem ortodontycznym, a dzięki ergonomicznej konstrukcji możesz także dotrzeć do miejsc trudno dostępnych. Pełny opis

249

249 zł z VAT + KGO

Nr katalogowy: 1121189

Pełny opis

Opis produktu

Najważniejsze właściwości Philips HX6212/90

 • Specjalne głowice InterCare
 • Technologia Philips Sonicare
 • Program Easy Start
 • Zegar do prawidłowego czasu czyszczenia
 • Ergonomiczny design

Specjalne głowice niczego nie przeoczą

Szczoteczka soniczna Philips HX6212/90 jest odpowiednia nawet dla początkujących, którzy do tej pory nie mieli doświadczenia ze szczotkami elektrycznymi. Doskonałe wyniki zapewniają dwie specjalne głowice, które są łatwo wymieniane. Głowica InterCare doskonale dba o Twoje dziąsła, które będą zdrowsze już po 2 tygodniach. Głowica składa się z bardzo długich włókien, które przyczyniają się do usunięcia płytki, nawet z trudno dostępnych miejsc. Druga głowica ProResults plaque control usuwa znacznie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka ręczna. Długie włosie dwóch głowic bez problemu usuwają nieczystości z przestrzeni między zębami a aparatem ortodontycznym, ponieważ przenikają przez luki.

Szczoteczka Philips HX6212/90 głowica InterCare

Szczoteczka Philips HX6212/90 czyści zęby – niezawodnie

Profesjonalne głowice to nie jedyna zaleta szczoteczki Philips HX6212/90. Wykorzystuje wyjątkową technologię soniczną, która w ciągu zaledwie dwóch minut może osiągnąć tak doskonałe wyniki, jak zwykła szczoteczka w ciągu miesiąca. Ta skuteczność jest zapewniona przez soniczny drapiący ruch, który zmienia pastę do zębów w pęcherzyki, które łatwo przenikają między przestrzeniami zębów wzdłuż linii dziąseł. Szczoteczka radzi sobie z 31 000 resztek na minutę. Twoje zęby nie tylko zostaną oczyszczone, ale ta genialna szczotka zapewni dokładność i odświeża oddech.

HX6212/90 technologia soniczna

Właściwa technika czyszczenia

Najpierw wyczyść zewnętrzne, a następnie wewnętrzne partie. Ustaw szczotkę pod kątem 45 stopni do linii dziąseł. Powoli przesuwaj się z zęba na ząb, wykonując każdą zmianę przez około trzy sekundy, aby dostatecznie oczyścić płytkę nazębną. W przypadku łuku wewnętrznego wyreguluj kąt zgodnie z rozstawem zębów.


Szczoteczka zapewnia nawet dokładność czasu

Dotarliśmy do końca, to doskonała szczotka nawet dla początkujących. Oferuje również program Easy Start, która daje możliwość stopniowego zwiększania wydajności podczas pierwszych 14 myć przy użyciu nowej szczoteczki. Ułatwia to przyzwyczajenie się do tej formy mycia zębów. Idealny czas czyszczenia powinien wynosić dwie minuty. Może ci w tym pomóc praktyczny timer QuadPacer, który poinformuje Cię, w jakich obszarach zębów ten czas się już skończył. Timer SmartTimer następnie ostrzega o upływie łącznego czasu, wynoszącego dwie minuty.

Szczoteczka soniczna Philips timer Quadpacer

Szczoteczkę Philips HX6212/90 możesz nawet spakować i zabrać w podróż

Pojemna bateria NiMH zapewni długi czas pracy, który będzie trwał od do dwóch tygodni przy codziennym użytkowaniu. O stanie naładowania baterii informuje świecąca kontrolka. Oprócz ładowarki w zestawie znajduje się również praktyczny etui podróżne, które ułatwia pakowanie na drogę. Nawet podczas podróży z pewnością docenisz cienki ergonomiczny kształt, który doskonale mieści się w dłoni i umożliwia łatwe czyszczenie. I wreszcie, ciekawy wzór w kolorze mięty z pewnością przypadnie do gustu każdemu.

Philips HX6212/90 etui podróżne

Właściwości

 • System głowic szczotkowych: dopasowana głowica
 • Usuwa do 7 razy więcej płytki niż zwykła szczoteczka
 • Przyczynia się do zmniejszenia ryzyka próchnicy zębów
 • Do codziennego czyszczenia wysokiej jakości

Ważne informacje:

Napięcie 110–220 V
Bateria NiMH
Częstotliwość 31 000 na minutę

Akcesoria

 • Korpus szczoteczki: 1 Philips Sonicare for Teens
 • Głowice szczoteczki: 1 ProResults plaque control, 1 szt. InterCare, standardowy rozmiar
 • Etui podróżne
 • Ładowarka

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Ilość programów 1
Timer tak
Wymienna końcówka tak
Czujnik nacisku nie
Czas działania 14 Godziny
Czas ładowania 24 h
Wskaźnik baterii tak
Dla dzieci nie
Ilość ruchów oscylacyjnych/min 31000 ot/min
Pokrowiec tak
Montaż na ścianie nie
Stacja ładująca tak
Zasilanie Akumulatorowe
Kolor zielony
Smart nie