Philips Sonicare HX6212/87 for Teens

Philips Sonicare HX6212/87 for Teens

Nr.: 1121018
Soniczna, elektryczna szczoteczka do zębów zagwarantuje doskonałe rezultaty czyszczenia dla bielszych zębówświeżego oddechu. Szczoteczka Sonicare for Teens Blue Philips HX6212/87 jest idealna dla początkujących. Skutecznie czyści przestrzenie między zębami i aparatem ortodontycznym, a dzięki ergonomicznej konstrukcji ułatwia docieranie do miejsc trudno dostępnych. Pełny opis
Dostarcza MALL
279 zł
Z VAT + KGO

Towar wycofany z oferty

Opis

Najważniejsze właściwości Philips Sonicare HX6212/87 for Teens

 • Specjalna głowica InterCare
 • Technologia Philips Sonicare
 • Program Easy Start
 • Timer dla prawidłowego czasu czyszczenia
 • Ergonomiczny design

Specjalna głowica niczego nie przeoczy

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6212/87 for Teens jest odpowiednia także dla początkujących, którzy do tej pory nie mieli doświadczenia ze szczoteczkami elektrycznymi. Doskonałe wyniki zapewniają dwie, specjalne głowice, które są łatwo wymieniane. Głowica InterCare doskonale dba o Twoje dziąsła, które będą zdrowsze już po 2 tygodniach. Głowica posiada bardzo długie włókna, które przyczyniają się do usunięcia płytki nazębnej, nawet z trudno dostępnych miejsc. Druga głowica ProResults plaque control usuwa znacznie więcej płytki nazębnej, niż szczoteczka manualna. Długie włosie dwóch głowic bez problemu usuwają zanieczyszczenia z przestrzeni między **zębami i aparatem ortodontycznym.

Szczoteczka Sonicare HX6212/87 for Teens głowica InterCare

Szczoteczka Philips Sonicare HX6212/87 for Teens czyści zęby – niezawodnie

Profesjonalne głowice to nie jedyna zaleta szczoteczki Sonicare HX6212/87 for Teens. Wykorzystuje wyjątkową technologię soniczną, która w ciągu zaledwie dwóch minut może osiągnąć tak doskonałe wyniki, jak zwykła szczoteczka w ciągu miesiąca. Ta skuteczność jest zapewniona przez soniczny ruch, który zmienia pastę do zębów w pianę, łatwo przenikającą między przestrzeniami zębów, a także wzdłuż linii dziąseł. Szczoteczka zapewnia do 31 000 drgań na minutę. Twoje zęby nie tylko zostaną wyczyszczone, ta genialna szczoteczka zapewni dokładność i odświeża oddech.

HX6212/87 technologia soniczna

Właściwa technika czyszczenia

Najpierw wyczyść zewnętrzne, a następnie wewnętrzne partie. Ustaw szczoteczkę pod kątem 45 stopni do linii dziąseł. Powoli przesuwaj się z zęba na ząb, wykonując każdy z ruchów przez około trzy sekundy, aby dostatecznie oczyścić płytkę nazębną. W przypadku łuku wewnętrznego wyreguluj kąt zgodnie z rozstawem zębów.


Szczoteczka zapewnia także dokładność czasu

To doskonała szczoteczka nawet dla początkujących. Posiada również program Easy Start, która daje możliwość stopniowego zwiększania wydajności podczas pierwszych 14 myć, przy użyciu nowej szczoteczki. Ułatwia to przyzwyczajenie się do nowej formy mycia zębów. Idealny czas czyszczenia powinien wynosić dwie minuty. Może Ci w tym pomóc praktyczny timer QuadPacer, który poinformuje Cię, w jakich obszarach zębów ten czas się już skończył. SmartTimer informuje o upływie łącznego czasu, wynoszącego dwie minuty.

Szczoteczka soniczna Philips timer Quadpacer

Szczoteczkę Sonicare HX6212/87 for Teens możesz także spakować i zabrać w podróż

Pojemna bateria NiMH zapewni długi czas pracy, który będzie trwał od do dwóch tygodni, przy codziennym użytkowaniu. O stanie naładowania baterii informuje świecąca kontrolka. Oprócz ładowarki w zestawie znajduje się również praktyczny etui podróżne, które ułatwia pakowanie na drogę. Podczas podróży z pewnością docenisz cienki, ergonomiczny kształt, który doskonale mieści się w dłoni i umożliwia łatwe czyszczenie. Wreszcie – pomysłowy, niebieski wzór z pewnością przypadnie do gustu każdemu.

Sonicare HX6212/87 for Teens etui podróżne

Właściwości:

 • System głowic szczotkowych: dopasowana głowica
 • Usuwa do 7 razy więcej płytki, niż zwykła szczoteczka
 • Przyczynia się do zmniejszenia ryzyka próchnicy zębów
 • Do codziennego czyszczenia wysokiej jakości

Ważne informacje:

Napięcie 110–220 V
Bateria NiMH
Częstotliwość 31 000 ruchów na minutę

Akcesoria

 • Korpus szczoteczki: 1 Philips Sonicare for Teens
 • Głowice szczoteczki: 1 ProResults plaque control, 1 szt. InterCare, standardowy rozmiar
 • Etui podróżne
 • Ładowarka