Znaleziono: 16

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

EverGreen Sztuczny bluszcz o długości 100 cm
45 zł

Sztuczny bluszcz o długości 100 cm doskonale będzie prezentował się na półce w salonie czy gabinecie. Ożywi wnętrze pięknym, żywym odcieniem zieleni.


Marex Trade Buxus - kula, 22 cm
47 zł

Zieleń ma właściwości kojące, więc rośliny powinny być integralną częścią każdego wnętrza. Wejdź do zielonego, kojącego pomieszczenia z kulą Buxus marki Marex Trade, która ożywi balkon lub taras. Kula Buxus ma średnicę 22 cm i 202 zielone płatki. Możesz łatwo stworzyć oryginalną aranżację.


Marex Trade dekoracyjna roślina z plecioną donicą, dekor 5
52 zł

Sztuczna roślina dekoracyjna o wysokości 28 cm. To świetna alternatywa dla wszystkich, którzy nie mają czasu na opiekę nad żywymi kwiatami. Dekoracja od marki Marex Trade ozdobiona jest rattanową doniczką.


Marex Trade Doniczka dekoracyjna z kwiatem, 20 cm fioletowy
36 zł

Elegancka i nowoczesna ozdoba do Twojego domu. Marex Trade dekoracyjny kwiat w białej doniczce, dzięki wiarygodnej obróbce jest nie do odróżnienia od żywych roślin. Wykonany z wysokiej jakości polimeru w naturalnym kolorze fioletowym. Wysokość 20 cm.


Marex Trade Doniczka dekoracyjna z kwiatem, 20 cm kość słoniowa
36 zł

Elegancka i nowoczesna ozdoba do Twojego domu. Marex Trade dekoracyjny kwiat w białej doniczce, dzięki wiarygodnej obróbce jest nie do odróżnienia od żywych roślin. Wykonany z wysokiej jakości polimeru w naturalnym kolorze kości słoniowej. Wysokość 20 cm.


Marex Trade Doniczka dekoracyjna z kwiatem, 20 cm liliowy
36 zł

Elegancka i nowoczesna ozdoba do Twojego domu. Marex Trade dekoracyjny kwiat w białej doniczce, dzięki wiarygodnej obróbce jest nie do odróżnienia od żywych roślin. Wykonany z wysokiej jakości polimeru w naturalnym kolorze liliowym. Wysokość 20 cm.


Marex Trade Doniczka dekoracyjna z kwiatem, 20 cm niebieski
36 zł

Elegancka i nowoczesna ozdoba do Twojego domu. Marex Trade dekoracyjny kwiat w białej doniczce, dzięki wiarygodnej obróbce jest nie do odróżnienia od żywych roślin. Wykonany z wysokiej jakości polimeru w naturalnym kolorze niebieskim. Wysokość 20 cm.