KISS Sztuczne rzęsy dla maksymalnej True Volume 1 pary (wariant Posh)

Marka: KISS Nr katalogowy: 100020278481

Sprzedaż partnerska

KISS Sztuczne rzęsy dla maksymalnej True Volume 1 pary (wariant Posh)

Sztuczne rzęsy dla maksymalnej True Volume to w 100% naturalne sztuczne rzęsy. Kto by pomyślał, że zmiana wyglądu może być tak łatwa i szybka. Nie czekaj – przygotuj się na sztuczne rzęsy i ciesz się ich zmienianiem, aby pasowało do każdego nastroju i każdej chwili!. Pełny opis

28

28 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100020278481

Pełny opis

Opis produktu

Sztuczne rzęsy dla maksymalnej True Volume to w 100% naturalne sztuczne rzęsy. Kto by pomyślał, że zmiana wyglądu może być tak łatwa i szybka. Nie czekaj – przygotuj się na sztuczne rzęsy i ciesz się ich zmienianiem, aby pasowało do każdego nastroju i każdej chwili!

Funkcje:

  • sztuczne rzęsy,
  • dla maksymalnej głośności
  • 100% naturalny,
  • ze stożkowym końcem,
  • łatwa i szybka aplikacja.
Jak korzystać:

1. Umieść sztuczną rzęsę na rzęsach naturalnych. Sprawdź, jak to pasuje, i w razie potrzeby przytnij. 2. Na pas nałóż klej na rzęsy. Poczekaj 30 sekund, aż klej się połączy. 3. Kiedy klej zacznie się kleić, przymocuj sztuczną rzęsę do swojej naturalnej rzęsy. Trzymaj rzęsy razem i pozwól klejowi całkowicie wyschnąć.

Pakowanie:

1 para sztucznych rzęs i klej o masie netto 1 g

Uwaga:

PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać dokładnie dużą ilością czystej wody. Jeśli podrażnienie lub zaczerwienienie oczu utrzymuje się, skonsultuj się z lekarzem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Wersja Posh