Fiskars łopata do śniegu SnowXpert (143001)
125 zł

Łopata do śniegu Fiskars to doskonałe narzędzie pomocne podczas każdej śnieżnej zimy. Odpowiednio profilowany kształt oraz wzmocnienie na przedniej krawędzi łopaty zapewnia wygodę podczas długiego odśnieżania.


Fiskars skrobaczka do szyb Solid™ (143063)
25 zł

Skrobaczka do szyb marki Fiskars pozwoli na szykie pozbycie się śniegu czy też lodu. Elastyczne skrobaki doskonale dopasowują się do kształtu szyb. Niska waga oraz małe rozmiary umożliwiają na korzystanie z niej w każdej chwili.


Fiskars szufla Xact (L) - (132480)
148 zł

Szufla Fiskars Xact 132480 to doskonałe narzędzie do przenoszenia piachu, ziemi, śniegu lub innych materiałów sypkich. Rączka z wkładką SoftGrip zapewnia wygodę podczas pracy, a szeroki blat ułatwi przenoszenie sypkich materiałów.


Fiskars łopata do odśnieżania SOLID (143073)
46 zł

Łopata do odśnieżania Fiskars SOLID to małe i poręczne narzędzie, które doskonale sprawdzi się do odśnieżania samochodu. Wykonana z jednego odlewu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia.


Fiskars skrobak do śniegu ROLLER SnowXpert (143011)
129 zł

Skrobak do śniegu marki Fiskars to doskonałe narzędzie niezbędne do odgarniania twardszej pokrywy śnieznej. Odpowiednio profilowany kształt oraz wzmocnienie na przedniej krawędzi łopaty zapewnia wygodę podczas długiego odśnieżania.


Fiskars łopata Solid (132403)
65 zł

Łopata Solid marki Fiskars posiada głowicę z hartowanej stali oraz wygodny uchwyt z tworzywa. Doskonała do piasku, ziemi lub innych sypkich materiałów ogrodniczych.


Fiskars łopata do śniegu SnowXpert (141001)
100 zł

Łopata do śniegu Fiskars to doskonałe narzędzie niezbędne podczas każdej śnieżnej zimy. Odpowiednio profilowany kształt oraz wzmocnienie na przedniej krawędzi łopaty zapewnia wygodę podczas długiego odśnieżania.


Fiskars łopatka aluminiowa (141020)
71 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łatwe odśnieżanie. Łopatka aluminiowa Fiskars sprawia, że odgarnianie jest dużo łatwiejsze niż przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Lekka konstrukcja ważąca 0,75 kg pozwala na dłuższe i łatwiejsze odśnieżanie.


Fiskars pług śnieżny (143040)
419 zł
+ darmowa dostawa

Profesjonalny pług śnieżny marki Fiskars pozwoli na szybkie i skuteczne odśnieżanie większych powierzchni. Szufla wykonana jest z wytrzymałego tworzywa o wzmocnionych krawędziach co zwiększa żywotność narzędzia.


Fiskars pług śnieżny, składany (143050)
249 zł

Pług śnieżny marki Fiskars pozwoli na szybką i skuteczną pracę. Lekka, wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja ułatwi odśnieżanie nawet większych powierzchni. Szeroka głowica na 75 cm ułatwi odśnieżyć dużą powierzchnię w krótkim czasie.


Fiskars pług śnieżny SnowXpert (143021)
213 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pług do śniegu marki Fiskars to doskonałe narzędzie niezbędne podczas każdej śnieżnej zimy. Odpowiedni kształt uchwytu oraz wzmocnienie na przedniej krawędzi łopaty zapewnia komfort i wygodę podczas długiego odśnieżania.


Fiskars łopatka do auta SnowXpert™ (143072)
73 zł

Łopatka do samochodu marki Fiskars umożliwi szybkie i łatwe odśnieżanie go. Ergonomiczny uchwyt w kształcie litery T ułatwia oraz usprawnia pracę. Narzędzie charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, gdyż zostało wykonane z jednego odlewu.


Carlson łopata do odśnieżania składana
55 zł

Łopata do odśnieżania Carlson jest doskonałym akcesorium, które powinno się znaleźć w każdym samochodzie. Pomoże opanować niespodziewaną śnieżną klęskę w łatwy i szybki sposób. Dzięki temu, że jest składana, nie zajmuje zbyt dużo miejsca.


Cellfast łopata 26 cm ERGO Z UCHWYTEM
107 zł

łopata ERGO posiada ergonomiczny uchwyt, który zapewnia prawidłową postawę oraz zmniejsza napięcie mięśni. Głowica wykonana jest ze stali borowej hartowanej indukcyjnie z żebrowaniem. Cellfast łopata 26 cm ERGO Z UCHWYTEM jest idealna do ładowania różnych materiałów sypkich.


Cellfast łopata IDEAL 22 cm Z UCHWYTEM
84 zł

Łopata ERGO posiada ergonomiczny uchwyt, który gwarantuje prawidłową postawę oraz zmniejsza napięcie mięśni. Głowica wykonana jest ze stali borowej hartowanej indukcyjnie z żebrowaniem. Cellfast łopata 22 cm ERGO Z UCHWYTEM jest idealna do ładowania różnych materiałów sypkich.


Fieldmann łopata składana, aluminiowa FPL 4002
70 zł

Aluminiowa łopatka składana Fieldmann FPL 4002 to lekkie narzędzie ze składanym teleskopowo uchwytem, przydatne do odgarniania śniegu z samochodu oraz drobnych prac ogrodowych. Może zostać wydłużona do 820 mm, złożona ma długość 660 mm.


Fiskars łopata do śniegu SnowXpert 35cm (141002)
109 zł

Łopata do śniegu SnowXpert͐™ (141002) to lekkie i wytrzymałe narzędzie, które doskonale sprawdzi się podczas odśnieżania przydomowych chodników czy też podjazdów. Ergonomiczny, pomarańczowy uchwyt znacząco zwiększa komfort pracy.


Fiskars skrobak do lodu SnowXpert™ (143062)
59 zł

Skrobaczka do szyb marki Fiskars pozwoli na szykie pozbycie się śniegu czy też lodu. Drugi koniec narzędzia doskonale nadaje się do usuwania wody lub mokrego śniegu. Całość można rozłączyć i cieszyć się dwoma osobnymi narzędziami.


J.A.D. TOOLS łopata MacHook 80000
29 zł

Łopata J.A.D. TOOLS MacHook 80000 to poręczne narzędzie, które usprawni jesienne oraz wiosenne porządki w ogrodzie. Rękojeść wykonana z wytrzymałego drewna.


J.A.D. TOOLS łopata MacHook 80040
32 zł

Łopata J.A.D. TOOLS MacHook 80040 to poręczne narzędzie, które usprawni jesienne oraz wiosenne porządki w ogrodzie. Wykonana została z aluminium, co pozytywnie wpłynęło na niską wagę.


J.A.D. TOOLS łopata MacHook 80042
39 zł

Łopata J.A.D. TOOLS MacHook 80042 to duże narzędzie, które usprawni jesienne oraz wiosenne porządki w ogrodzie. Wykonana została z aluminium, co pozytywnie wpłynęło na niską wagę.


J.A.D. TOOLS łopata drenarska MacHook 80002
29 zł

Łopata drenarska J.A.D. TOOLS MacHook 80002 to duże narzędzie, które doskonale sprawdzi się do tworzenia kanałów odpływowych czy też rowów. Rękojeść wykonana z wytrzymałego drewna.


Fiskars łopata Light (1019602)
99 zł

Łopatak Fiskars Light dedykowana jest do pracy w miękkiej glebie. Wykorzystanie aluminiowego trzonka zmniejsza wagę całego narzędzia – do 10% lżejszy od innych produktów Fiskars – przez co znacząco poprawia się komfort pracy.


Fiskars skuwacz do lodu (14000)
105 zł

Skuwacz do lodu. Lekki, a zarazem trwały skuwacz umożliwi pozbycie się lodu z chodnika lub schodów.


Hecht skrobak do lodu 180GT
45 zł

Skrobak do lodu Hecht 180GT doskonale przyda się do skuwania lodu z chodników lub podjazdów. Stal nierdzewna, z którego został wykonany skrobak, zapewni długą żywtoność oraz odporność na wyszczerbienia.