LENA Magnetyczna tablica, kolorowa, 41 cm
43 zł

Magnetyczna tablica marki LENA to innowacyjny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Obrazek, który powstaje jest kolorowy. Dodatkowo w zestawie znajdują się 3 pieczątki oraz długopis z metalową końcówką.


LENA Tablica magnetyczna, kolorowa, 32 cm
28 zł

Tablica magnetyczna, kolorowa, 32 cm Lena to innowacyjna nowość na rynku, powstający rysunek jest kolorowy (zielony, niebieski, pomarańczowy). Dodatkowo w zestawie są dodatkowo 2 stemple. Tablica jest dostępna dla dzieci od 3 roku życia.


Teddies Tablica do rysowania z liczydłem
49 zł

Tablica do rysowania z liczydłem marki Teddies to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego ucznia. Można z przyjemnością ćwiczyć na niej naukę pisania i liczenia. W czasie wolnym dzieciaki mogą fantastycznie bawić się rysując po tablicy kolorowa kredą. Tablica została dodatkowo wysposażona w liczydło oraz zegar do nauki godzin.


Woody tablica szkolna Goya Nature
99 zł
98 zł

Magnetyczna tablica szkolna od marki Woody jest praktyczna i dwustronna. Po jednej stronie znajduje się zmywalna biała przestrzeń, a po drugiej czarny obszar do malowania kredą.


Smoby Tablica stojąca 2w1 różowa
152 zł

Dwustronna tablica 2w1 Smoby ucieszy każde dziecko. Z jednej strony zestawu znajduje się tradycyjna tablica do pisania kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania specjalnymi flamastrami.


Smoby Drewniana tablica 2w1, stojąca
169 zł

Drewniana tablica 2w1, stojąca marki Smoby z podstawką na przybory. Z jednej strony powierzchnia magnetyczna, z drugiej czarna do pisania kredą. Dzięki opcji składania pozwoli zaoszczędzić miejsce w pokoju. Zawiera 60 elementów wyposażenia, takich jak literki i cyferki na magnes.


Spin Master tablica do rysowania
59 zł

Dwustronna tablica dla dzieci Spin Master jest wspaniałym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Rozbudzi kreatywność, zdolności manualne i wyobraźnię dziecka.


Woody Tablica

Woody Tablica

Ocena: 4,5
65 zł

Dwustronna tablica marki Woody to zabawka rozwijająca zdolności plastyczne oraz kreatywność Twojego dziecka. Czarna strona służy do rysowania kredami, a biała do malowania markerami suchościeralnymi. Dodatkowo do zestawu dołączone są kolorowe literki.


My Little Pony tablica magnetyczna do rysowania
49 zł

Plastikowa tablica magnetyczna z licencją My Little Pony przeznaczona dla dzieci do rysowania. Edukacyjna zabawka, która pomaga dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne i kreatywność. Można rysować za pomocą pióra magnetycznego, które jest dołączone do zestawu.


Woody Drewniana tablica z półką
63 zł

Drewniana tablica z półeczką będzie doskonałym dodatkiem do pokoju każdego dziecka rozpoczynającego przygodę z rysunkiem i literami. Z jednej strony biała – do pisania specjalnymi, ścieralnymi markerami, z drugiej – klasyczna, czarna do kredy. Biała ścianka dzięki wykonaniu z blachy, z łatwością przyciągnie każdy magnes.


Smoby różowa dwustronna tablica
189 zł

Różowa, metalowa tablica marki Smoby jest doskonałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Jedna strona jest magnetyczna i można na niej pisać i rysować pisakiem, druga to klasyczna tablica. Zawiera również **liczne akcesoria.


Teddies Tablica magnetyczna dla dzieci Magic Sketcher
39 zł

Tablica magnetyczna dla dzieci Magic Sketcher marki Teddies to magiczna zabawka do pisania i rysowania. Stanowi przydatny element w nauce, dzięki któremu nie trzeba marnować kartek papieru. Całość można zmazać jednym ruchem przesuwając suwak i rozpocząć zabawę od nowa!


Smoby Tablica 2 w 1 Evolutive, niebieska
299 zł
287 zł

Tablica 2 w 1 evolutive marki Smoby to plastikowa, składana tablica z metalową ramą. Z jednej strony jest tradycyjna tablica na kredę, a z drugiej biała, magnetyczna. Dzięki regulowanej wysokości w zakresie od 80 – 125 cm tablica będzie mogła rosnąć razem z dzieckiem. W zestawie 60 akcesoriów oraz zamykany schowek na ich przechowywanie.


Fiesta Crafts Mozaika magnetyczna - twarz
84 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pozwól, by wyobraźnia dzieci płynęła swobodnie i pozwól im tworzyć nieograniczoną liczbę zdjęć dzięki temu pudełku i dwustronnej tablicy magnetycznej. Wykresy pozwolą zilustrować pojedyncze obrazy. Używając gąbki, kredę można po prostu zetrzeć.


Cars tablica magnetyczna do rysowania
49 zł

Plastikowa tablica magnetyczna z licencją Cars 3 przeznaczona dla dzieci do rysowania. Edukacyjna zabawka, która pomaga dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne i kreatywność. Można rysować za pomocą pióra magnetycznego, które jest dołączone do zestawu.


Fiesta Crafts Mozaika magnetyczna - kształty
84 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pozwól, by wyobraźnia dzieci płynęła swobodnie i pozwól im tworzyć nieograniczoną liczbę zdjęć dzięki temu pudełku i dwustronnej tablicy magnetycznej. Wykresy pozwolą zilustrować pojedyncze obrazy. Używając gąbki, kredę można po prostu zetrzeć.


Smoby Tablica stojąca 2w1 niebieska
159 zł

Dwustronna tablica 2w1 Smoby ucieszy każde dziecko. Z jednej strony zestawu znajduje się tradycyjna tablica do pisania kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania specjalnymi flamastrami.


Teddies Tablica do rysowania
35 zł

Tablica do rysowania marki Teddies to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego ucznia. Można z przyjemnością ćwiczyć na niej naukę pisania i liczenia. Może też służyć jako ścianka przypomnienia, na której dzieci będą pisać zadania, jakie mają do wykoanania w ciągu dnia. W czasie wolnym dzieciaki mogą fantastycznie bawić się rysując po tablicy kolorowa kredą.


Hape Tablica magnetyczna
528,93 zł

373 zł
+ darmowa dostawa

Dzieci uwielbiają rysować! Dzięki temu regulowanemu i łatwemu do przenoszenia dwustronnemu stojakowi będzie jeszcze więcej zabawy. Tablica ma kółka i wystarczającą przestrzeń do przechowywania. Dzieci mogą korzystać z obu powierzchni w zależności od nastroju – magnetycznego lub rysunkowego.


LENA tablica magnetyczna Auta 22 cm
49,33 zł

31 zł

Tablica magnetyczna firmy LENA umożliwia dzieciom rysowanie i tworzenie własnych obrazków. Doskonale nadaje się dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Rozwija kreatywnośćumiejętności manualne. Z motywem z popularnego filmu animowanego Auta. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.


Mac Toys rysownik magnetyczny
39 zł

Rysownik magnetyczny marki Mac Toys to innowacyjny pomysł na prezent dla każdego dziecka. W zestawie poza tablicą znajdują się 3 pieczątki oraz długopis z metalową końcówką. Rysownik posiada także praktyczny uchwyt do przenoszenia i suwak do wymazywania rysunków.


Marionette Tablica 2 w 1
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tablica 2 w 1 marki Marionette zapewni prawidłowy rozwój dziecka i pomoże rozwinąc jego kreatywność. Jedna strona służy do rysowania kredą, podczas gdy druga, magnetyczna, umożliwia pisanie mazakiem. Nadaje się także do zabawy w szkolę i pozwala kształtować początkową umiejętność pisania, a ponadto stanowi atrakcyjny element wyposażenia pokoiku.


Seva Magnetyczna tabela wykresu GRAFO, niebieski
75 zł

Magnetyczna tabela wykresu, niebieska to zabawka dla każdego malucha. Umili czas i dostarczy wiele radości. Rozwija wyobraźnie oraz kreatywność dziecka. Idealny pomysł na prezent.


Seva Magnetyczna tablica GRAFO
85 zł

Seva Grafo to nowa edycja tablicy magnetycznej popularnej w latach 80. i 90. na terenie ówczesnej Czechosłowacji. Charakteryzuje się unikatowym do dziś sposobem rysowania za pośrednictwem dwóch gałek. Kiedy zabraknie miejsca na rysunki, wystarczy wyczyścić tablicę, potrząsając nią.


Smoby drewniany stolik 2 w 1
299 zł
+ darmowa dostawa

Drewniany składany stolik 2 w 1 marki Smoby z ławką jest doskonałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Jedna strona jest magnetyczna i można pisać na niej pisakiem, druga to klasyczna tablica. Zawiera również liczne akcesoria.


Smoby niebieska dwustronna tablica
220 zł

Metalowa tablica marki Smoby jest doskonałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Jedna strona jest magnetyczna i można na niej pisać i rysować pisakiem, druga to klasyczna tablica. Zawiera również **liczne akcesoria.


Teddies magnetyczna tablica do rysowania z pieczątkami
59 zł

Magnetyczna tablica do rysowania marki Teddies w pięknym kolorze to kreatywna pomoc dla rozwoju Twojego dziecka. A jeśli dzieciom nie spodoba się wykonany obrazek, z łatwością go usuną. Dzieci bawią się swoimi umiejętnościami motorycznymi i rozwijają kreatywność.


BINO Tablica magnetyczna dwustronna
65 zł

Tablica magnetyczna dwustronna marki Bino. Z jednej strony można malować kredą, tak jak w szkole, a z drugiej strony używać kolorowych markerów. Pod sztalugą znajduje się praktyczny stoliczek.


Marionette Tablica 2 w 1, drewniana
86 zł

Drewniana tablica 2 w 1 marki Marionette jest doskonała zarówno podczas zabawy jak i nauki. Posiada stronę do rysowania kredą oraz drugą, magnetyczną, po której można pisać mazakiem. Tablica jest składana, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca gdy jest nieużywana.


BINO Farma magnetyczna tabliczka z puzzlami
25 zł

Atrakcyjna i kreatywna gra dla dzieci w drewnianym pudełku z tematyką farma. Opakowanie zawiera magnetyczne obrazki, z których według instrukcji możecie utworzyć różne obrazy na tabliczce magnetycznej. Tabliczka jest obustronna, z drugiej strony można rysować kredami.


Hape Litery magnetyczne
68 zł

Nowość

Rozpoznawanie i nauka alfabetu może być prawdziwą zabawą. Dzięki tym magnetycznym, kolorowym literom będzie to łatwe i niezwykle przyjemne. Umieść litery na tle magnetycznym, aby tworzyć słowa i frazy z dziećmi.


HASBRO sztaluga podróżna My little Ponny
75 zł

39 zł

Dziecięca sztaluga podróżna na licencji My Little Pony. Idealny zestaw kreatywny do podróży lub podczas wakacji. Dzieci będą się świetnie bawić przez wiele godzin, a po zakończeniu, sztalugę można złożyć w przenośny futerał.


Smoby magiczne biurko z ławką - niebieskie
199 zł

Niebieskie biurko z wbudowaną ławką, blatem, oparciem i podnóżkiem. Blat jest lekko przechylony, aby lepiej pisać lub malować. Posiada wysuwaną szufladę na przybory do pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji kreatywne biurko jest odpowiednie dla małych dzieci.


Smoby magiczne biurko z ławką - różowe
199 zł

Różowe biurko z wbudowaną ławką, blatem, oparciem i podnóżkiem. Blat jest lekko przechylony, aby lepiej pisać lub malować. Posiada wysuwaną szufladę na przybory do pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji kreatywne biurko jest odpowiednie dla małych dzieci.