LENA Tablica magnetyczna, kolorowa, 32 cm
28 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna, kolorowa, 32 cm Lena to innowacyjna nowość na rynku, powstający rysunek jest kolorowy (zielony, niebieski, pomarańczowy). Dodatkowo w zestawie są dodatkowo 2 stemple. Tablica jest dostępna dla dzieci od 3 roku życia.

Teddies Tablica do rysowania z liczydłem
49 zł

Raty 10x0 %

Tablica do rysowania z liczydłem marki Teddies to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego ucznia. Można z przyjemnością ćwiczyć na niej naukę pisania i liczenia. W czasie wolnym dzieciaki mogą fantastycznie bawić się rysując po tablicy kolorowa kredą. Tablica została dodatkowo wysposażona w liczydło oraz zegar do nauki godzin.

Smoby Tablica stojąca 2w1 różowa-5%
169 zł 160 zł

Promocja

WEEKENDOMANIA: super cena tylko do niedzieli lub do wyczerpania zapasów!
Dwustronna tablica 2w1 Smoby ucieszy każde dziecko. Z jednej strony zestawu znajduje się tradycyjna tablica do pisania kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania specjalnymi flamastrami.
Spin Master tablica do rysowania
59 zł 53 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna tablica dla dzieci Spin Master jest wspaniałym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Rozbudzi kreatywność, zdolności manualne i wyobraźnię dziecka.

Smoby magiczne biurko z ławką - niebieskie
199 zł 185 zł

Raty 10x0 %

Niebieskie biurko z wbudowaną ławką, blatem, oparciem i podnóżkiem. Blat jest lekko przechylony, aby lepiej pisać lub malować. Posiada wysuwaną szufladę na przybory do pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji kreatywne biurko jest odpowiednie dla małych dzieci.

Smoby magiczne biurko z ławką - różowe
199 zł 185 zł

Raty 10x0 %

Różowe biurko z wbudowaną ławką, blatem, oparciem i podnóżkiem. Blat jest lekko przechylony, aby lepiej pisać lub malować. Posiada wysuwaną szufladę na przybory do pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji kreatywne biurko jest odpowiednie dla małych dzieci.

Cars tablica magnetyczna do rysowania
49 zł 25 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa tablica magnetyczna z licencją Cars 3 przeznaczona dla dzieci do rysowania. Edukacyjna zabawka, która pomaga dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne i kreatywność. Można rysować za pomocą pióra magnetycznego, które jest dołączone do zestawu.

Hape Litery magnetyczne
68 zł

Raty 10x0 %

Rozpoznawanie i nauka alfabetu może być prawdziwą zabawą. Dzięki tym magnetycznym, kolorowym literom będzie to łatwe i niezwykle przyjemne. Umieść litery na tle magnetycznym, aby tworzyć słowa i frazy z dziećmi.

Mac Toys rysownik magnetyczny
39 zł

Raty 10x0 %

Rysownik magnetyczny marki Mac Toys to innowacyjny pomysł na prezent dla każdego dziecka. W zestawie poza tablicą znajdują się 3 pieczątki oraz długopis z metalową końcówką. Rysownik posiada także praktyczny uchwyt do przenoszenia i suwak do wymazywania rysunków.

Teddies Tablica magnetyczna dla dzieci Magic Sketcher
39 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna dla dzieci Magic Sketcher marki Teddies to magiczna zabawka do pisania i rysowania. Stanowi przydatny element w nauce, dzięki któremu nie trzeba marnować kartek papieru. Całość można zmazać jednym ruchem przesuwając suwak i rozpocząć zabawę od nowa!

Teddies Tablica do rysowania
35 zł

Raty 10x0 %

Tablica do rysowania marki Teddies to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego ucznia. Można z przyjemnością ćwiczyć na niej naukę pisania i liczenia. Może też służyć jako ścianka przypomnienia, na której dzieci będą pisać zadania, jakie mają do wykoanania w ciągu dnia. W czasie wolnym dzieciaki mogą fantastycznie bawić się rysując po tablicy kolorowa kredą.

Smoby Tablica 2 w 1 Evolutive, niebieska
306 zł

Raty 10x0 %

Tablica 2 w 1 evolutive marki Smoby to plastikowa, składana tablica z metalową ramą. Z jednej strony jest tradycyjna tablica na kredę, a z drugiej biała, magnetyczna. Dzięki regulowanej wysokości w zakresie od 80 – 125 cm tablica będzie mogła rosnąć razem z dzieckiem. W zestawie 60 akcesoriów oraz zamykany schowek na ich przechowywanie.

Fiesta Crafts Mozaika magnetyczna - twarz
84 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pozwól, by wyobraźnia dzieci płynęła swobodnie i pozwól im tworzyć nieograniczoną liczbę zdjęć dzięki temu pudełku i dwustronnej tablicy magnetycznej. Wykresy pozwolą zilustrować pojedyncze obrazy. Używając gąbki, kredę można po prostu zetrzeć.

Teddies magnetyczna tablica do rysowania z pieczątkami
59 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczna tablica do rysowania marki Teddies w pięknym kolorze to kreatywna pomoc dla rozwoju Twojego dziecka. A jeśli dzieciom nie spodoba się wykonany obrazek, z łatwością go usuną. Dzieci bawią się swoimi umiejętnościami motorycznymi i rozwijają kreatywność.

Smoby Tablica stojąca 2w1 niebieska-14%
169 zł 145 zł

Promocja

WEEKENDOMANIA: super cena tylko do niedzieli lub do wyczerpania zapasów!
Dwustronna tablica 2w1 Smoby ucieszy każde dziecko. Z jednej strony zestawu znajduje się tradycyjna tablica do pisania kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania specjalnymi flamastrami.
LENA tablica magnetyczna Auta 22 cm
49,33 zł 31 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna firmy LENA umożliwia dzieciom rysowanie i tworzenie własnych obrazków. Doskonale nadaje się dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Rozwija kreatywnośćumiejętności manualne. Z motywem z popularnego filmu animowanego Auta. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

LENA tablica magnetyczna Kraina Lodu 22cm
49 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna firmy LENA umożliwia dzieciom rysowanie i tworzenie własnych obrazków. Doskonale nadaje się dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Rozwija kreatywnośćumiejętności manualne. Z motywem z popularnego filmu animowanego Kraina Lodu. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Potrzebujesz pomocy w wyborze prezentu? Skorzystaj z naszego świątecznego poradnika: