Woody tablica szkolna Goya Nature
99 zł 98 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczna tablica szkolna od marki Woody jest praktyczna i dwustronna. Po jednej stronie znajduje się zmywalna biała przestrzeń, a po drugiej czarny obszar do malowania kredą.

LENA Magnetyczna tablica, kolorowa, 41 cm
53 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczna tablica marki LENA to innowacyjny pomysł na prezent dla każdego dziecka. Obrazek, który powstaje jest kolorowy. Dodatkowo w zestawie znajdują się 3 pieczątki oraz długopis z metalową końcówką.

Teddies Tablica magnetyczna dla dzieci Magic Sketcher
39 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna dla dzieci Magic Sketcher marki Teddies to magiczna zabawka do pisania i rysowania. Stanowi przydatny element w nauce, dzięki któremu nie trzeba marnować kartek papieru. Całość można zmazać jednym ruchem przesuwając suwak i rozpocząć zabawę od nowa!

Teddies Tablica do rysowania z liczydłem
63 zł

Raty 10x0 %

Tablica do rysowania z liczydłem marki Teddies to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego ucznia. Można z przyjemnością ćwiczyć na niej naukę pisania i liczenia. W czasie wolnym dzieciaki mogą fantastycznie bawić się rysując po tablicy kolorowa kredą. Tablica została dodatkowo wysposażona w liczydło oraz zegar do nauki godzin.

LENA tablica magnetyczna Auta 22 cm
49,33 zł 38 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna firmy LENA umożliwia dzieciom rysowanie i tworzenie własnych obrazków. Doskonale nadaje się dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Rozwija kreatywnośćumiejętności manualne. Z motywem z popularnego filmu animowanego Auta. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

LENA Tablica magnetyczna, kolorowa, 32 cm
28 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna, kolorowa, 32 cm Lena to innowacyjna nowość na rynku, powstający rysunek jest kolorowy (zielony, niebieski, pomarańczowy). Dodatkowo w zestawie są dodatkowo 2 stemple. Tablica jest dostępna dla dzieci od 3 roku życia.

Smoby Tablica stojąca 2w1 niebieska
169 zł 161 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna tablica 2w1 Smoby ucieszy każde dziecko. Z jednej strony zestawu znajduje się tradycyjna tablica do pisania kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania specjalnymi flamastrami.

Smoby Tablica 2 w 1 Evolutive, niebieska
299 zł

Raty 10x0 %

Tablica 2 w 1 evolutive marki Smoby to plastikowa, składana tablica z metalową ramą. Z jednej strony jest tradycyjna tablica na kredę, a z drugiej biała, magnetyczna. Dzięki regulowanej wysokości w zakresie od 80 – 125 cm tablica będzie mogła rosnąć razem z dzieckiem. W zestawie 60 akcesoriów oraz zamykany schowek na ich przechowywanie.

Smoby Tablica stojąca 2w1 różowa
169 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna tablica 2w1 Smoby ucieszy każde dziecko. Z jednej strony zestawu znajduje się tradycyjna tablica do pisania kredą, z drugiej magnetyczna powierzchnia do pisania specjalnymi flamastrami.

Bino Tablica magnetyczna dwustronna
65 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna dwustronna marki Bino. Z jednej strony można malować kredą, tak jak w szkole, a z drugiej strony używać kolorowych markerów. Pod sztalugą znajduje się praktyczny stoliczek.

Hape kreatywna tablica
139 zł

Raty 10x0 %

Ta dwustronna tablica jest idealnym akcesorium dla małych artystów. Z jednej strony dziecko może malować kredą, z drugiej strony tablica jest gotowa do rysowania za pomocą pisaków.

LENA tablica magnetyczna Kraina Lodu 22cm
49 zł

Raty 10x0 %

Tablica magnetyczna firmy LENA umożliwia dzieciom rysowanie i tworzenie własnych obrazków. Doskonale nadaje się dla dzieci uzdolnionych artystycznie. Rozwija kreatywnośćumiejętności manualne. Z motywem z popularnego filmu animowanego Kraina Lodu. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Mac Toys rysownik magnetyczny
39 zł

Raty 10x0 %

Rysownik magnetyczny marki Mac Toys to innowacyjny pomysł na prezent dla każdego dziecka. W zestawie poza tablicą znajdują się 3 pieczątki oraz długopis z metalową końcówką. Rysownik posiada także praktyczny uchwyt do przenoszenia i suwak do wymazywania rysunków.

Teddies magnetyczna tablica do rysowania z pieczątkami
62 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczna tablica do rysowania marki Teddies w pięknym kolorze to kreatywna pomoc dla rozwoju Twojego dziecka. A jeśli dzieciom nie spodoba się wykonany obrazek, z łatwością go usuną. Dzieci bawią się swoimi umiejętnościami motorycznymi i rozwijają kreatywność.

Smoby Drewniana tablica 2w1, stojąca
169 zł

Raty 10x0 %

Drewniana tablica 2w1, stojąca marki Smoby z podstawką na przybory. Z jednej strony powierzchnia magnetyczna, z drugiej czarna do pisania kredą. Dzięki opcji składania pozwoli zaoszczędzić miejsce w pokoju. Zawiera 60 elementów wyposażenia, takich jak literki i cyferki na magnes.

Marionette Tablica 2 w 1, drewniana
86 zł

Raty 10x0 %

Drewniana tablica 2 w 1 marki Marionette jest doskonała zarówno podczas zabawy jak i nauki. Posiada stronę do rysowania kredą oraz drugą, magnetyczną, po której można pisać mazakiem. Tablica jest składana, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca gdy jest nieużywana.

Woody Tablica

Woody Tablica

Ocena: 4,7
65 zł

Raty 10x0 %

Dwustronna tablica marki Woody to zabawka rozwijająca zdolności plastyczne oraz kreatywność Twojego dziecka. Czarna strona służy do rysowania kredami, a biała do malowania markerami suchościeralnymi. Dodatkowo do zestawu dołączone są kolorowe literki.

Bino Farma magnetyczna tabliczka z puzzlami
50 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Atrakcyjna i kreatywna gra dla dzieci w drewnianym pudełku z tematyką farma. Opakowanie zawiera magnetyczne obrazki, z których według instrukcji możecie utworzyć różne obrazy na tabliczce magnetycznej. Tabliczka jest obustronna, z drugiej strony można rysować kredami.

Smoby magiczne biurko z ławką - niebieskie
199 zł 187 zł

Raty 10x0 %

Niebieskie biurko z wbudowaną ławką, blatem, oparciem i podnóżkiem. Blat jest lekko przechylony, aby lepiej pisać lub malować. Posiada wysuwaną szufladę na przybory do pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji kreatywne biurko jest odpowiednie dla małych dzieci.

Woody Tablica z rolką papieru
77 zł

Raty 10x0 %

Magnetyczna, dwustronna tablica szkolna w praktycznym wykonaniu z uchwytem na rolkę papieru. Z jednej strony tablica jest czarna do malowania kredą, a z drugiej jest biała do malowania suchym markerem. Na górze planszy znajduje się proste liczydło.

Fiesta Crafts Mozaika magnetyczna - kształty
84 zł

Raty 10x0 %

Pozwól, by wyobraźnia dzieci płynęła swobodnie i pozwól im tworzyć nieograniczoną liczbę zdjęć dzięki temu pudełku i dwustronnej tablicy magnetycznej. Wykresy pozwolą zilustrować pojedyncze obrazy. Używając gąbki, kredę można po prostu zetrzeć.

Hape Litery magnetyczne
68 zł

Raty 10x0 %

Rozpoznawanie i nauka alfabetu może być prawdziwą zabawą. Dzięki tym magnetycznym, kolorowym literom będzie to łatwe i niezwykle przyjemne. Umieść litery na tle magnetycznym, aby tworzyć słowa i frazy z dziećmi.

Marionette Tablica 2 w 1
129 zł

Raty 10x0 %

Tablica 2 w 1 marki Marionette zapewni prawidłowy rozwój dziecka i pomoże rozwinąc jego kreatywność. Jedna strona służy do rysowania kredą, podczas gdy druga, magnetyczna, umożliwia pisanie mazakiem. Nadaje się także do zabawy w szkolę i pozwala kształtować początkową umiejętność pisania, a ponadto stanowi atrakcyjny element wyposażenia pokoiku.

Seva Magnetyczna tablica GRAFO
85 zł

Raty 10x0 %

Seva Grafo to nowa edycja tablicy magnetycznej popularnej w latach 80. i 90. na terenie ówczesnej Czechosłowacji. Charakteryzuje się unikatowym do dziś sposobem rysowania za pośrednictwem dwóch gałek. Kiedy zabraknie miejsca na rysunki, wystarczy wyczyścić tablicę, potrząsając nią.

Smoby drewniany stolik 2 w 1
337 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Drewniany składany stolik 2 w 1 marki Smoby z ławką jest doskonałym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Jedna strona jest magnetyczna i można pisać na niej pisakiem, druga to klasyczna tablica. Zawiera również liczne akcesoria.

Smoby magiczne biurko z ławką - różowe
199 zł 187 zł

Raty 10x0 %

Różowe biurko z wbudowaną ławką, blatem, oparciem i podnóżkiem. Blat jest lekko przechylony, aby lepiej pisać lub malować. Posiada wysuwaną szufladę na przybory do pisania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji kreatywne biurko jest odpowiednie dla małych dzieci.

Teddies Tablica do rysowania
40 zł

Raty 10x0 %

Tablica do rysowania marki Teddies to zabawka, która powinna znaleźć się w pokoju każdego ucznia. Można z przyjemnością ćwiczyć na niej naukę pisania i liczenia. Może też służyć jako ścianka przypomnienia, na której dzieci będą pisać zadania, jakie mają do wykoanania w ciągu dnia. W czasie wolnym dzieciaki mogą fantastycznie bawić się rysując po tablicy kolorowa kredą.

Woody Drewniana tablica z półką
78 zł

Raty 10x0 %

Drewniana tablica z półeczką będzie doskonałym dodatkiem do pokoju każdego dziecka rozpoczynającego przygodę z rysunkiem i literami. Z jednej strony biała – do pisania specjalnymi, ścieralnymi markerami, z drugiej – klasyczna, czarna do kredy. Biała ścianka dzięki wykonaniu z blachy, z łatwością przyciągnie każdy magnes.