Znaleziono: 11

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Zassenhaus Prostokątna taca drewniana 44 x 36 x 7 cm
95 zł
91 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prostokątna taca drewniana Zassenhaus o wymiarach 44×36×7 cm. Wykonana z pięknego drewna kauczukowego w jasnym kolorze. Boczne uchwyty ułatwiają jej przenoszenie. Wysokie brzegi zapewniają stabilność przedmiotom umieszczonym na tacy.


TimeLife taca 40x28 cm
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niebieska taca Time Life to model wykonany z wytrzymałego drewna. Doskonale sprawdzi się w każdym domu.


TimeLife taca bambusowa 50 cm
59 zł

Praktyczna taca na jedzenie doskonale sprawdzi się w przypadku weekendowych śniadań w łóżku. Taca jest wykonana z bambusa, dlatego też charakteryzuje się długą żywotnością oraz wytrzymałością. Model wyróżnia się pięknym wykonaniem.


Koopman zestaw 3 tac z uchwytami z drewna mango
150 zł

Zestaw 3 praktycznych tacek z dwoma uchwytami, wykonanymi z drewna mango. Taca jest świetnym pomocnikiem do serwowania. Stanie się również pięknym dodatkiem do każdego gospodarstwa domowego. Tace to produkt proponowany przez markę Marex Trade. W zestawie 3 tace o różnych wielkościach.


Kitchen Artist zestaw do serwowania MES110
119 zł

Znakomity zestaw MES110 marki Kitchen Artist składa się z tacy z drewna akacji z wyjmowaną płytą z łupków, noża ze stali nierdzewnej oraz trzech misek ceramicznych. To doskonały sposób na serwowanie przekąsek podczas przyjęcia.


TimeLife Taca z szufladką
65 zł

Biała, drewniana taca będzie idealna do romantycznego podania śniadania do łóżka. Wyższe brzegi zapobiegają zsunięciu się produktów na tacy, a do praktycznej szufladki można umieścić potrzebne rzeczy lub coś zaskakującego.


Orion taca z wikliny, 46 x 31 x 8 cm
49 zł

Taca z wikliny z uchwytami marki Orion może służyć do podawania gościom kawy lub przynoszenia przekąsek na taras lub do ogrodu. Łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.


TimeLife Taca 33 cm, drewno
39 zł

Obecnie niedostępne

Taca Time Life 33 cm, drewno będzie idealna do romantycznego podania śniadania do łóżka. Podwyższona krawędź chroni pyszności przed wypadnięciem z tacy, a wygodny uchwyt przystosowany jest także do większych dłoni. Najdłuższa krawędź wynosi 33 cm.


TimeLife Taca 38 cm, drewno
39 zł

Obecnie niedostępne

Taca Time Life 38 cm, drewno będzie idealna do romantycznego podania śniadania do łóżka. Podwyższona krawędź chroni pyszności przed wypadnięciem z tacy a wygodny uchwyt przystosowany jest także do większych dłoni. Najdłuższa krawędź wynosi 38 cm.


Orion taca z wikliny, 38 x 25 x 8 cm
45 zł

Obecnie niedostępne

Taca z wikliny z uchwytami marki Orion może służyć do podawania gościom kawy lub przynoszenia przekąsek na taras lub do ogrodu. Łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką.