EverGreen Dekoracyjna organza poincesja 2szt srebrne

Ocena: 4,5 2 ocen Marka: EverGreen Nr katalogowy: 965245

EverGreen Dekoracyjna organza poincesja 2szt srebrne

EverGreen dekoracyjna organza w gwiazdy bożonarodzeniowe w kolorze srebrnym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz. Pełny opis

39
4.5 2

39 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :18.12.2018
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :17.12.2018

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

  • Opakowanie zawiera 2 rolki organzy
  • Rozmiar tkaniny: 500×35 cm
  • Materiał: poliester

Polecamy również:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%


Produkty alternatywne

EverGreen Dekoracyjna organza gwiazdki 2szt, czerwona
41 zł
39 zł

EverGreen dekoracyjna organza z błyszczącymi gwiazdkami w kolorze czerwonym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz.


EverGreen Dekoracyjna organza gwiazdki 2szt, złota
41 zł
39 zł

EverGreen dekoracyjna organza w błyszczące gwiazdki w kolorze złotym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz.


EverGreen Dekoracyjna organza gwiazdki 2szt, srebrna
41 zł
39 zł

EverGreen dekoracyjna organza z błyszczącymi gwiazdkami w kolorze srebrnym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz.


EverGreen Dekoracyjna organza poincesja 2szt czerwona
41 zł
39 zł

EverGreen dekoracyjna organza w gwiazdy bożonarodzeniowe w kolorze czerwonym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz.


EverGreen Organza w gwiazdki przezroczyste 2sz, złota
41 zł
39 zł

EverGreen dekoracyjna organza z gwiazdkami w kolorze złotym. Jest półprzezroczystą tkaniną, która jest tradycyjnie wykorzystywana do celów dekoracyjnych, takich jak przyozdobienie świątecznego stołu lub bożonarodzeniowych dekoracji wnętrz.