Vondrak design fartuch - Black & leather

Vondrak design fartuch - Black & leather

Nr.: 100047505064
Sprzedaż partnerska
Mamy dla Was nową kolekcję ze skórzanymi elementami! Ten fartuch posiada skórzane szelki, które są zarówno trwałe, jak i miękkie. Można je z łatwością zapiać z przodu lub z tyłu. Ulepszyliśmy parametry techniczne modelu, tak aby był zawsze praktyczny w najbardziej wymagających sytuacjach w ciągu dni Pełny opis
204,82 zł

W magazynie partnera 5+ sztuk

19.04.2021 - 20.04.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100047505064

Opis

Mamy dla Was nową kolekcję ze skórzanymi elementami! Ten fartuch posiada skórzane szelki, które są zarówno trwałe, jak i miękkie. Można je z łatwością zapiać z przodu lub z tyłu. Ulepszyliśmy parametry techniczne modelu, tak aby był zawsze praktyczny w najbardziej wymagających sytuacjach w ciągu dnia.

Szelki krzyżują się z tyłu i możecie być pewni, że dzięki regulowanej skórzanek klamrze, fartuch nigdy nie ześlizgnie się Wam z ramion.
Do obydwu kieszeni fartucha można włożyć np. przyrządy baristy, smartfona. 2 pętle są przeznaczone do noszenia ręcznika kuchennego (pętla dolna) oraz ołówków, długopisów, nożyczek i pęset (pikowana górna pętla).

Z naszego doświadczenia wiemy, że materiały fartuchów, które składają się z bawełny o wysokiej gęstości i poliestru są dobrym rozwiązaniem. Dlaczego? Powód jest prosty – fartuch utrzymuje swój kolor, kształt i nie wymaga prasowania, w przeciwieństwie do fartuchów wykonanych w 100% z bawełny.
Skórzane szelki:

Fartuch ze skórzanymi szelkami – czyszczenie i konserwacja

Odepnij skórzane szelki przed włożeniem fartucha do pralki.

Pierz w programie delikatnym w temperaturze nie przekraczającej 40°.

Skórzane szelki będą uwalniać włókna; jest to naturalny proces, który z czasem zaprzestanie. Nie stanowi to wady produktu.

Stosowanie odpowiedniego wosku do skóry przedłuży trwałość pasków.

wymiary

  • wysokość – 85 cm
  • szerokość – 70 cm