Dior Miss Dior - woda toaletowa TESTER 100 ml

Marka: Dior Nr katalogowy: 100002336760
Dior Miss Dior - woda toaletowa TESTER 100 ml

Sprzedaż partnerska

Dior Miss Dior - woda toaletowa TESTER 100 ml

Lekki, korzenny, kwiatowy zapach. Panna Dior jest znana jako klasyczny zapach zaprojektowany do codziennego noszenia. Od początku czujesz znaczny galbanum, ale również szałwi i gardenii. W centrum można odkryć łagodniejsze uznanie tonu, który będzie zdominowany przez jaśminu, róży i Nerol. Pełny opis

258.3

258,30 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 18.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 18.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Lekki, korzenny, kwiatowy zapach. Panna Dior jest znana jako klasyczny zapach zaprojektowany do codziennego noszenia. Od początku czujesz znaczny galbanum, ale również szałwi i gardenii. W centrum można odkryć łagodniejsze uznanie tonu, który będzie zdominowany przez jaśminu, róży i Nerol. Podstawa składa się z mchu dębowego, paczuli, kadzidło.

Panna Dior Zapach został zapoczątkowany w roku 1947.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj tester
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca korzenny