Happy Green umywalka przenośna
299 zł
+ darmowa dostawa

Model idealny do domków letniskowych, kempingów, przyczep kempingowych- wszędzie tam, gdzie wymagane są pomoce higieniczne i nie ma podłączenia wody Przenośna umywalka posiada 19-litrowy zbiornik na czystą wodę3-litrowy zbiornik na mydło w płynie. W przypadku używania z toaletą przenośną Happy Green ścieki można kierować do górnego zbiornika na toalecie, i używać jej do spłukiwania.


Campingaz toaleta przenośna 20 l-50%
599 zł

299 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Toaleta przenośna Campingaz o pojemności 20 l wyposażona w antybakteryjną deskę sedesową eliminującą nieprzyjemne zapachy, wysokiej jakości pompę oraz system Lock & Spring łączący górny i dolny zbiornik.


Happy Green przenośna toaleta - 20 litrów
269 zł

Przenośna toaleta marki Happy Green, o pojemności 20 litrów, idealnie sprawdzi się w podróży, na kempingu lub dla starszych i chorych osób, które mają problem z poruszaniem się. Odpowiednia wysokość zapewni komfort korzystania.


Outwell Mobilna toaleta 20L-23%
389 zł

299 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Przenośna toaleta o kompaktowym rozmiarze z większym pojemnikiem. Doskonały dodatek do sprzętu kempingowego do ekstremalnych sytuacji kryzysowych. Materiał polietylenowy jest łatwy w utrzymaniu i trwały. Integralną częścią jest składana deska zapewniająca wygodę jak w środowisku domowym. Mobilna toaleta zewnętrzna 20L ma pompę do ręcznego spłukiwania z tyłu.


Outwell Mobilna toaleta 10L
389 zł

349 zł
+ darmowa dostawa

Przenośna toaleta o kompaktowym rozmiarze. Doskonały dodatek do sprzętu kempingowego do ekstremalnych sytuacji kryzysowych. Materiał polietylenowy jest łatwy w utrzymaniu i trwały. Integralną częścią jest składana deska zapewniająca wygodę jak w środowisku domowym. Mobilna toaleta zewnętrzna 10L ma pompę do ręcznego spłukiwania z tyłu.


Outwell mobilna toaleta 7L Portable Toilet
219 zł

199 zł

Przenośna toaleta dla potrzeb awaryjnych podczas podróży w kamperach i tymczasowej niedostępności klasycznej toalety. Idealna wysokość, która nie krępuje. Kosz o pojemności 7 l z wystarczającą ilością miejsca. Przenośna toaleta Outwell to plastikowa konstrukcja z wbudowaną składaną deską.