TEMPISH torba na łyżwy Skate Bag Crack
78 zł

Torba na łyżwy dziecięce posiada specjalną kieszeń, do której włożysz drobne przedmioty, takie jak klucze, portfel czy telefon. Komora jest wentylowana i ma dno wzmocnione podstawą z tworzywa sztucznego Nadaje się do jazdy na quadach, rolkach lub na łyżwach. Tempish torba na łyżwy Skate Bag Crack ma uchwyt, który umożliwia noszenie jej w ręce oraz zawieszenie.

TEMPISH torba na łyżwy Batarth
139 zł

Torba na łyżwy posiada specjalną kieszeń, do której włożysz drobne przedmioty, takie jak klucze, portfel czy telefon. Główna komora jest wentylowana i ma usztywnione dno. Nadaje się do jazdy na quadach, rolkach lub na łyżwach. Tempish torba na łyżwy Batarth ma uchwyt, który umożliwia noszenie jej w ręce oraz zawieszenie.

TEMPISH torba na łyżwy Skate Bag new
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba na łyżwy posiada specjalną kieszeń, do której włożysz drobne przedmioty, takie jak klucze, portfel czy telefon. Główna komora jest wentylowana i ma usztywnione dno. Nadaje się do jazdy na quadach, rolkach lub na łyżwach. Tempish torba na łyżwy Skate Bag new ma uchwyt, który umożliwia noszenie jej w ręce oraz zawieszenie.