TEMPISH torba na łyżwy Batarth
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba na łyżwy posiada specjalną kieszeń, do której włożysz drobne przedmioty, takie jak klucze, portfel czy telefon. Główna komora jest wentylowana i ma usztywnione dno. Nadaje się do jazdy na quadach, rolkach lub na łyżwach. Tempish torba na łyżwy Batarth ma uchwyt, który umożliwia noszenie jej w ręce oraz zawieszenie.

TEMPISH torba na łyżwy Skate Bag Crack
78 zł

Raty 10x0 %

Torba na łyżwy dziecięce posiada specjalną kieszeń, do której włożysz drobne przedmioty, takie jak klucze, portfel czy telefon. Komora jest wentylowana i ma dno wzmocnione podstawą z tworzywa sztucznego Nadaje się do jazdy na quadach, rolkach lub na łyżwach. Tempish torba na łyżwy Skate Bag Crack ma uchwyt, który umożliwia noszenie jej w ręce oraz zawieszenie.

TEMPISH torba na łyżwy Skate Bag new
65 zł

Raty 10x0 %

Torba na łyżwy posiada specjalną kieszeń, do której włożysz drobne przedmioty, takie jak klucze, portfel czy telefon. Główna komora jest wentylowana i ma usztywnione dno. Nadaje się do jazdy na quadach, rolkach lub na łyżwach. Tempish torba na łyżwy Skate Bag new ma uchwyt, który umożliwia noszenie jej w ręce oraz zawieszenie.