Head Torba Tour Team 6R Combi
159 zł

Torba sportowa posiada izolację termiczną CCT +, która chroni rakiety przed wahaniami temperatury. Mieści do 6 rakiet tenisowych i ma małą kieszeń odpowiednią na drobne przedmioty, takie jak klucze lub portfel. Head Tour Team 6R Combi może być noszony w ręku dzięki wygodnemu uchwytowi.

Pro Kennex Torba Single Bag red
45 zł 39 zł

Pro Kennex Single Bag to praktyczna torba na rakiety do squasha i badmintona. Została wyposażona w pojemną komorę główną oraz dużą kieszeń na przodzie, umożliwiając wygodne rozmieszczenie rzeczy niezbędnych do treningu. Model ten posiada specjalny uchwyt do noszenia w dłoni oraz regulowany pasek na ramię, który umożliwia świetne dopasowanie do wzrostu i potrzeb użytkownika. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania i atrakcyjna kolorystyka torby.

Victor torba Multithermobag 9307 blue
439 zł 399 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Victor Multithermobag 9307 to funkcjonalna torba na rakietę, która została wykonana z niezwykle wytrzymałego materiału, zapewniając tym samym trwałość i pełen komfort użytkowania. Model posiada wiele praktycznych kieszeni oraz osobną kieszeń na buty i mokre ubrania. Dużym atutem jest nowoczesny design i atrakcyjne wzornictwo charakterystyczne dla tej marki.

Head torba sportowa Tour Team 6R Combi
157 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba sportowa posiada izolację termiczną CCT +, która chroni rakiety przed wahaniami temperatury. Mieści do 6 rakiet tenisowych i ma małą kieszeń odpowiednią na drobne przedmioty, takie jak klucze lub portfel. Head Tour Team 6R Combi może być noszony w ręku dzięki wygodnemu uchwytowi.

Head plecak dziecięcy Kids Backpack
100 zł

Dziecięcy plecak ma anatomicznie ukształtowane paski naramienne. Z tyłu jest miejsce do przechowywania 1 rakiety tenisowej. Główna przestrzeń służy do przechowywania dodatkowego sprzętu i odzieży. Head Kids Backpack znajduje zastosowanie nie tylko w sporcie.

Head plecak sportowy Core Backpack
102 zł

Sportowy plecak o pojemności 23 l ma wyściełane szelki i komorę na 1 rakietę tenisową. Posiada przednią kieszeń zapinaną na zamek i 2 boczne kieszenie z siatki. Head Core Backpack znajduje zastosowanie nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także podczas różnych wycieczek.

Head plecak worek Tour Team Shoe Sack
33 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak ze sznurkiem to praktyczny dodatek na parę butów tenisowych, lub innych potrzebnych na korcie i w mieście akcesoriów. Head Tour Team Shoe Sack to idealny sposób na transport butów oddzielnie, nie brudząc czystej odzieży.

Head torba sportowa Core 6R Combi
149 zł

Torba sportowa z odpinanymi paskami na ramię. Posiada przestrzeń na aż 6 rakiet tenisowych. Ma zewnętrzną kieszeń na dodatkowe wyposażenie. Odpowiednia jest przede wszystkim dla graczy rekreacyjnych i sportowców. Head Core 6R Combi można nosić w ręku dzięki wygodnemu uchwytowi.

Head torba sportowa Djokovic 6R Combi
249 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba sportowa z 2 oddzielnymi przegródkami mieści do 6 rakiet tenisowych. Posiada izolację termiczną CCT +, która chroni rakiety przed wahaniami temperatury. Ma wewnętrzną kieszeń z siatki i 2 kieszenie zewnętrzne na dodatkowe wyposażenie. Head Djokovic 6R Combi można nosić na plecach.

Head torba sportowa Duffle Bag
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba sportowa ma osobny schowek na brudne ubrania lub buty. Ma również główną kieszeń do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz do treningu. Posiada paski do noszenia jej w dłoni, z uchwytem z neoprenu. Head Duffle Bag ma wyściełany pasek na ramię.

WISH plecak na rakiety WB 3067
183 zł 153 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plecak na rakiety Wish Bag WB 3067 wykonany jest z lekkiego, wytrzymałego materiału, który zapewni większy komfort podczas podróży na trening. Składa się z 3 głównych przegródek oraz zamykanego dwustronnego zamka błyskawicznego. Przeznaczony jest do przechowywania do 2 rakiet do badmintona oraz odzież i akcesoria sportowe.

WISH torba na rakiety Bag WB 3035
108 zł 89 zł

Torba na rakiety Wish Bag WB 3035 wykonana jest z wysokiej jakości trwałego poliestru, który zapewni większy komfort podczas podróży na trening. Składa się z 2 głównych przegródek oraz zamykanego dwustronnego zamka błyskawicznego. Przeznaczona jest do przechowywania do 6 rakiet do badmintona, 4 squasha lub 3 rakiety tenisowe oraz odzieży i akcesoriów sportowych.

Head Torba Tour Team 3R Pro
125 zł

Funkcjonalna torba sportowa posiada wyściełany i regulowany pasek na ramię. Model mieści 2 rakiety tenisowe i ma małą kieszeń odpowiednią na niewielkie przedmioty, takie jak klucze lub portfel. Head Tour Team 3R Pro można nosić w ręku dzięki wygodnemu uchwytowi.