Rock ROCK torba podróżna 42 l czarna
296 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba podróżna marki REAbags o pojemności 42 l w kolorze czarnym. Jest wykonana z materiału odpornego na ścieranie się materiału. Posiada kilka kieszonek na lepsze zorganizowanie rzeczy, co ułatwia podróżowanie.

Rock Walizka na garnitury Rock GS-0011
494 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

REAbags bagaż podróżny dostosowany do przewożenia koszul i garniturów. Może być przewożony jako bagaż podręczny. Zawiera pas na ramię oraz górny uchwyt spinany rzepem.

Rock walizka podróżna TR-0201/3-L PC
633 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczna walizka podróżna TR-0201/3-L PC od marki ROCK jest doskonałym pomocnikiem podczas podróży. Posiada zamek szyfrowy TSApodwójne kółka, które obracają się aż o 360°. System jazdy jest ukryty pod podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom. W środku walizki znajdują się pasy zabezpieczające oraz przegroda z kieszenią.

Rock walizka podróżna TR-0201/3-M PC
540 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczna walizka podróżna TR-0201/3-M PC od marki ROCK jest doskonałym pomocnikiem podczas podróży. Posiada zamek szyfrowy TSApodwójne kółka, które obracają się aż o 360°. System jazdy jest ukryty pod podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom. W środku walizki znajdują się pasy zabezpieczające oraz przegroda z kieszenią.

Rock walizka podróżna TR-0193/3-L ABS
630 zł

Walizka podróżna TR-0193/3-L ABS z kolekcji Rock Vintage z czterema podwójnymi kółkami. Walizka jest zapinana na zamek błyskawiczny, oba suwaki mogą być podłączone do wpuszczanego zamka szyfrowego TSA. Górny uchwyt wykonany jest ze skóry syntetycznej, a cały system mobilny znajduje się wewnątrz walizki pod tekstylną podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom.

Rock walizka podróżna TR-0193/3-M ABS
537 zł

Walizka podróżna TR-0193/3-M ABS z kolekcji Rock Vintage z czterema podwójnymi kółkami. Walizka jest zapinana na zamek błyskawiczny, oba suwaki mogą być podłączone do wpuszczanego zamka szyfrowego TSA. Górny uchwyt wykonany jest ze skóry syntetycznej, a cały system mobilny znajduje się wewnątrz walizki pod tekstylną podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom.

Rock walizka podróżna TR-0193/3-S ABS
450 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Walizka podróżna TR-0193/3-S ABS z kolekcji Rock Vintage z czterema podwójnymi kółkami. Walizka jest zapinana na zamek błyskawiczny, oba suwaki mogą być podłączone do wpuszczanego zamka szyfrowego TSA. Górny uchwyt wykonany jest ze skóry syntetycznej, a cały system mobilny znajduje się wewnątrz walizki pod tekstylną podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom.

Rock walizka podróżna TR-0201/3-S PC
452 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczna walizka podróżna TR-0201/3-S PC od marki ROCK jest doskonałym pomocnikiem podczas podróży. Posiada zamek szyfrowy TSA oraz 4 podwójne kółka, które obracają się aż o 360°. System jazdy jest ukryty pod podszewką, aby zapobiec uszkodzeniom. W środku walizki znajdują się pasy zabezpieczające oraz przegroda z kieszenią. To przede wszystkim idealny rozmiar, uznawany przez większość przewoźników za bagaż kabinowy.