TOPEAK RideCase dla iPhone 6 Plus/6S Plus/7 Plus/8 Plus, white
249 zł

189 zł

Obudowa Topeak RideCase przeznaczona jest dla iPhone 6 Plus / 6S Plus / 7 Plus / 8 Plus. To kompaktowa i lekka obudowa, pozwalająca mieć telefon pod ręką nawet podczas jazdy na rowerze. Posiada doskonałe opcje pozycjonowania i ustawienia telefonu. Dzięki QuickClick obsługa telefonu jest banalna.


TOPEAK Torba rowerowa TourGuide Handle Bar Bag
229 zł

TOPEAK TourGuide Handle Bar Bag to praktyczna torb na kierownicę, która jest idealne na długie wycieczki, ale także podczas codziennej jazdy. Model wzbogacony został o technologię QuickClick™ pozwalająca na szybkie i wygodne mocowanie oraz usuwanie torby. Zastosowany pokrowiec przeciwdeszczowy świetnie sprawdzi się w czasie nagłe zmiany pogody.


Just One etui Touch 3.0 L
109 zł

Etui Just One Touch 3.0 L dedykowane jest na telefon o przekątnej od 4,3" do 5". Model pozwoli na proste zamocowanie na kierownicy za pomocą uchwytu i umożliwia wygodne obsługiwanie urządzenia w trakcie jazdy. Wodoodporny materiał chroni zawartość przed wilgocią oraz deszczem.


Thule Thule Torba na kierownicę
347 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalna torebka mocowana na kierownicę marki Thule doskonale sprawdzi się podczas jazdy. Świetnie nadaje się do przechowywania cennych przedmiotów, takich jak aparaty fotograficzne. Dużym atutem jest wodoodporny materiał, który skutecznie zabezpiecza przed zamoczeniem zawartości.


Zéfal Uchwyt do smartfona Z-console Dry L
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny uchwyt na telefon komórkowy na kierownicy. Uchwyt do smartfona Z-console Dry L utrzymuje telefon o rozmiarze do 170 × 84 × 10 mm. Jest wodoodporny i chroni Twój smartfon przed brudem. Zaletą jest stała dostępność ekranu i możliwość robienia zdjęć.


Just One etui Touch 1.0 S
79 zł

Etui Just One Touch 1.0 S z dwoma wewnętrznymi kieszonkami, dedykowane jest na telefon o przekątnej do 4". Model pozwoli na proste zamocowanie na kierownicy za pomocą uchwytu i umożliwia wygodne obsługiwanie urządzenia w trakcie jazdy. Wodoodporny materiał oraz zamek chronią zawartość przed wilgocią i deszczem.