Znaleziono: 14

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Wyłącz filtry

Lista jest ograniczona za pomocą filtrów:  Nowość


CARRERA Tor wyścigowy GO 62463 Kontrola policyjna-26%
445 zł

325 zł

Promocja

Tor wyścigowy Carrera oferuje produkty najwyższej jakości, które są przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale także dla osób dorosłych, które chcą się rozerwać przy dobrej zabawie. Połóż samochody na starcie i można rozpocząć pościg!


Buddy Toys BST 1263 Tor wyścigowy Race
116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zawodnicy czekają niecierpliwie na linii startu, czekając na ekscytujący wyścig. Tor do ścigania idealnie nadaje się do fascynującej zabawy. Produkt dedykowany dla dzieci od 6 roku życia


Hot Wheels zestaw Hammer Drop Challenge
84 zł

75 zł

Nowość

Słynny zestaw Hot Wheels Hammer Drop Challenge sprawi, że poczujesz niesamowitą moc! Doprowadź swój pojazd do pełnej prędkości, skocz z rampy i śpiesz się do mety!


Buddy Toys BST 1442 tor Rivals
150 zł

Obecnie niedostępne

Zawodnicy czekają niecierpliwie na linii startu, czekając na ekscytujący wyścig. Tor do ścigania o długości 440 cm idealnie nadaje się do fascynującej zabawy. Produkt dedykowany dla dzieci od 6 roku życia


Buddy Toys BST 1552 tor Fun
150 zł

Obecnie niedostępne

Zawodnicy czekają niecierpliwie na linii startu, czekając na ekscytujący wyścig. Tor do ścigania o długości 550 cm idealnie nadaje się do fascynującej zabawy. Produkt dedykowany dla dzieci od 6 roku życia


Buddy Toys BST 1633 tor Fast
166 zł

Obecnie niedostępne

Zawodnicy czekają niecierpliwie na linii startu, czekając na ekscytujący wyścig. Tor do ścigania o długości 630 cm idealnie nadaje się do fascynującej zabawy. Produkt dedykowany dla dzieci od 6 roku życia


Hot Wheels zestaw Track Builder Loop Launcher
72 zł

Obecnie niedostępne

Baw się dobrze z autostradą Hot Wheels Track Builder Loop Launcher i przeżyj niesamowicie szybką przygodę. Musisz rozpędzić samochód na tyle, aby przedostać się przez pętlę i bezpiecznie wylądować po drugiej stronie.


Hot Wheels zestaw Track Builder Rapid Launcher
75 zł

59 zł

Obecnie niedostępne

Ciesz się systemem budowania torów Builder Systemakceleratorem i fantastycznymi przygodami przy dużej prędkości. Podczas iście kaskaderskiej jazdy z maksymalną prędkością, Twoje samochody pokażą niesamowite manewry!


Wiky tor do jazdy Maserati
209 zł

Obecnie niedostępne

Przejedź się z Maserati. Czy uważasz, że możesz pokonać 300 km / h tym samochodem? Warto sprawdzić! Przeżyj dużo prędkości i przygody z nowym torem wyścigowym.


Wiky Tor z samochodzikiem
55 zł

Obecnie niedostępne

Tor z samochodzikiem marki Wiky to ciekawa ścieżka z ciemnym tunelem, którą możesz zbudować zgodnie ze swoim własnym pomysłem. Zapewni wiele godzin ekscytującej zabawy. W zestawie znajduje się wiele akcesoriów, które uatrakcyjnią rozrywkę, oraz jeden samochodzik na baterie. Przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.