Trampoliny z siatką zabezpieczającą

W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii trampoliny z siatką zabezpieczającą. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii trampoliny z siatką zabezpieczającą bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii trampoliny z siatką zabezpieczającą lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

28 produktów
Acra Trampolina 244 cm z siatką ochronną
23x

Acra Trampolina 244 cm z siatką ochronną

999 zł
Darmowa dostawa

Trampolina marki Acra o średnicy 244 cm to idealny wybór do domowego ogrodu. Wyposażona została w siatkę ochronną z osłoniętą konstrukcją i wejsciem na zamek błyskawiczny dla zapewnienia najlepszego bezpieczeństwa podczas zabawy. 48, trwałych, cynkowanych sprężyn jest w pełni odpornych na korozję, a wysokiej jakości materiał odblaskowy odbija szkodliwe promienie UV. Model ten cechują duże wymiary oraz nośność do 100 kg.

Dostarcza MALL
PLUM Trampolina dla dzieci z ochronną siatką 140x140x186cm
3x

PLUM Trampolina dla dzieci z ochronną siatką 140x140x186cm

476 zł

Trampolina dziecięca z siatką zabezpieczającą to pierwsza trampolina dla młodszych dzieci. Trampolina posiada stelaż o niewielkiej wysokości dostosowany do wzrostu dziecka. Trampolina ma bezpieczną konstrukcję, a siatkę można zamknąć za pomocą zamka błyskawicznego.

Dostarcza MALL
Acra Trampolina z siatką ochronną 429cm
5x

Acra Trampolina z siatką ochronną 429cm

1 299 zł

Trampolina z siatką ochronną CAA20 Acra 429 cm jest przeznaczona do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Zestaw zawiera siatkę ochronną, która zapewnia większe bezpieczeństwo podczas zabawy.

Dostarcza MALL