W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii tramwaje dziecięce. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii tramwaje dziecięce nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu tramwaje dziecięce lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

5 produktów
Lamps Tramwaj
19x

Lamps Tramwaj

66 zł
63 zł

Model tramwaju posiada mechanicznie otwierane drzwi, regulowany pantograf i realistyczny design. Z pewnością ucieszy każde dziecko lubiące środki transportu.

Dostarcza MALL
SIKU Blister 1603 pociąg lokalny z pasem toru
5x

SIKU Blister 1603 pociąg lokalny z pasem toru

49 zł

Podróżuj pociągiem podmiejskim do miasta wygodnie na zakupy, do pracy lub szkoły i unikaj korków. Dzięki marce SIKU jest fantastycznie i łatwo tworzyć własne tory kolejowe. Tory są łatwe do przymocowania na gładkich powierzchniach i dywanach z krótkim włosiem. Podmiejski pociąg Siku wykonany z solidnego metalu jest zbudowany na plastikowym podwoziu, a jego koła są bardzo ciche. Jakość wykonania modelu zapewnia niemiecki producent Siku.

Dostarcza MALL
SIKU Model tramwaju 1:87, S1895
16x

SIKU Model tramwaju 1:87, S1895

63 zł
62 zł

Model tramwaju od firmy Siku to starannie wykonany model, który wygląda jak prawdziwy tramwaj. Pojazd miejski jest wyposażony w kółeczka, dzięki czemu można nim bawić się na każdej powierzchni. Zabawka posiada również ruchomy przegub.

Dostarcza MALL
MaDe Tramwaj - model
9x

MaDe Tramwaj - model

76 zł

Plastikowy model tramwaju w projekcie czeskich tramwajów. Model ma mechanicznie otwarte drzwi. Z pewnością ucieszy każdego chłopaka, który lubi środki transportu, a przede wszystkim tramwaje.

Dostarcza MALL