Tefal tłuczek do ziemniaków Bienvenue 2744712
13,21 zł 12 zł

Tłuczek do ziemniaków Tefal Bienvenue jest wykonany z nylonu 66, wzmocnionego 15% włóknem szklanym dla wyższej wytrzymałości i odporności na ciepło do 220°C. Tłuczek można myć w zmywarce.

Tefal trzepaczka kuchenna COMFORT K1291714
28 zł

Trzepaczka kuchenna Tefal Comfort o profesjonalnej konstrukcji10 drutami dla doskonałych efektów, przystosowana jest do mycia w zmywarce. Antypoślizgowy uchwyt zapewnia wygodę użytkowania, dzięki mocnemu chwytowi.

Fiskars Trzepaczka 1014437
25 zł

Trzepaczka Fiskars Functional Form 1014437 to niezbędne w każdej kuchni narzędzie, perfekcyjnie nadające się do wyrobu ciasta na naleśniki, bitej śmietany, koktajli mlecznych lub piany. Specjalna konstrukcja ułatwia sięganie do krawędzi garnka. Urządzenie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.

Fiskars Trzepaczka spiralna 1014438
26 zł

Trzepaczka spiralna Fiskars Functional Form to niezbędne w każdej kuchni narzędzie, perfekcyjnie nadające się do ubijania piany do wypieków i mieszania sosu. Urządzenie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Wyróżnia się gustownym, czarnym kolorem.

Fiskars Łopatka do ciasta 1023615
35 zł 23 zł

Łopatka do ciasta Fiskars to niezbędnik w Twojej kuchni. Końcówka wykonana jest z silikonu. Dzięki temu wytrzyma temperatury do 180°C. Kształt ułatwia dotarcie do różnych miejsc.

Dr.Oetker ubijak
32 zł

Ubijak Dr.Oetker doskonale nadaje się do wszelkich prac w kuchni. Model jest wykonany ze stali nierdzewnej i drewna.

Tescoma trzepaczka kuchenna DELICIA 30 cm
32 zł

Trzepaczka kuchenna Tescoma Delicia jest wykonana ze stali nierdzewnej i znacznie ułatwia przygotowanie deserów, ciast lub kremów. Świetnie sprawdzi się w każdej kuchni.

Viceversa ubijaczka Yellow
79 zł 76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ubijaczka z innowacyjną, opatentowaną technologią z balonem silikonowym od projektanta marki ViceVersa. Kulka nylonowa robi cuda podczas ubijania. Model pomaga zredukować czas ubijania o** 30%**.

Kela Ubijaczka z stali nierdzewnej BOLLITA 32 cm
25 zł

Nowość

Trzepaczka Bollita to niezbędny element każdej kuchni. Ta trzepaczka Kela wykonana jest z stali nierdzewnej i znacznie ułatwia przygotowanie ciastek, ciast lub kremów. Ułatwia przygotowanie zimnych i gorących potraw.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej 26 KIT
17 zł

Nowość

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Trzepaczka wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Jej wymiary wynoszą: 26 cm długości, średnica 5 cm.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej / silikonu
17 zł

Nowość

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Trzepaczka wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej i silikonu. Jej wymiary wynoszą: 25 cm długości, średnica 7 cm.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej z kulkami 20cm
17 zł

Nowość

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Dolna część zawiera dwie kulki, które poprawiają wyniki ubijania. Wymiary trzepaczki: 20 cm długości, średnica 5 cm. Wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej z kulkami 26,5cm
19 zł

Nowość

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Dolna część zawiera dwie kulki, które poprawiają wyniki ubijania. Wymiary trzepaczki: 26,5 cm długości, średnica 6 cm. Wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Orion trzepaczka ze stali nierdzewnej z kulkami 28cm
21 zł

Nowość

Trzepaczka marki Orion jest przeznaczona do szybkiego i łatwego ręcznego ubijania. Dolna część zawiera dwie kulki, które poprawiają wyniki ubijania. Wymiary trzepaczki: 28 cm długości, średnica 7 cm. Wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Tefal pędzel kuchenny COMFORT K1292414
28 zł

Pędzel kuchenny Tefal Comfort jest wykonany z wysokiej jakości poliamidu odpornego na temperaturę do 250 °C. Ponadto, materiał nie powoduje zarysowań, może być używany z naczyniami do gotowania i powierzchniami nieprzywierającymi.

Fiskars Trzepaczka Essential 1023808
43 zł

Trzepaczka Essential 1023808 od pierwszorzędnej marki Fiskars. Praktyczna trzepaczka, ze względu na swoją konstrukcję jest odpowiednia do powierzchni nieprzywierających. Ma sztywną trzepaczkę do efektywnego ubijania.

Kela Trzepaczka RONDO, stal nierdzewna, 22 cm
31 zł

Nowość

Trzepaczka od marki Kela została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i doskonale nadaje się do ubijania jajek. Znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni do przygotowywania słonych oraz słodkich potraw. Długość tej trzepaczki z serii Rondo wynosi 22 cm, a szerokość 5 cm. Można ją łatwo myć w zmywarce.

Kela Trzepaczka RONDO, stal nierdzewna, 27 cm
32 zł

Nowość

Trzepaczka od marki Kela została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i doskonale nadaje się do ubijania jajek. Znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni do przygotowywania słonych oraz słodkich potraw. Długość tej trzepaczki z serii Rondo wynosi 27 cm, a szerokość 6,5 cm. Można ją łatwo myć w zmywarce.

Kela Trzepaczka RONDO, stal nierdzewna, 32 cm
34 zł

Nowość

Trzepaczka od marki Kela została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i doskonale nadaje się do ubijania jajek. Znajdzie swoje zastosowanie w każdej kuchni do przygotowywania słonych oraz słodkich potraw. Długość tej trzepaczki z serii Rondo wynosi 32 cm, a szerokość 8 cm. Można ją łatwo myć w zmywarce.