Astor Volume mascara Beautiful & BIG BOOM! 12 ml
19 zł

Maskara BIG & Beautiful BOOM! to nowa tajna broń dla przytłaczającej objętości. Mega szczotka we współpracy z unikalnej strukturze doskonale wzmacniają rzęsy za jednym zamachem! Oftalmologicznie testowane, nadaje się do użytkowników soczewek kontaktowych. .

Loreal Paris Volume Million Lashes 10,7 ml
42 zł

Volume Million Lashes tusz do rzęs tworzy dodatkową objętość i rzęsy tak gruba, jak gdyby istniały miliony! Specjalny aplikator elastomeru nowej generacji jest bardzo elastyczny, a dzięki bardzo gęstej štětinkám przegapić ani rzęs.

Art Deco Wielofunkcyjny tusz do rzęs Skręt o Volume (Mascara) 8 ml
83 zł

Specjalne urządzenie wielofunkcyjne tusz do rzęs Twist for Volume Mascara jest wyposażony w innowacyjny system obrotowy. Najpierw nałóż tusz do rzęs w zwykły sposób, aby odpowiednio oddzielić i rozszerzyć rzęsy. Następnie obróć uchwyt tuszu do rzęs w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Avéne Sensitive (Mascara) 7 ml
98 zł

Utwórz specjalnie ukształtowaną szczotkę objętości charakterystyczny makijaż z długimi, pełnymi rzęsami. Tusz do rzęs jest łatwy do nałożenia i doskonale rozdziela wodorosty. Dzięki swojej kompozycji bez perfum i parabenów nadaje się również do wrażliwych oczu.

Avon Big & Daring Volume (Mascara) 10 ml
21 zł

Unikalny tusz do rzęs dla idealnego wyglądu. Tusz do rzęs do objętości z kremowo-żelową kompozycją. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. .