Lancome Kształtujący i zagęszczający mascara Définicils (High Definition Mascara) 6,5 g (cień Noir Infini /

Marka: Lancome Nr katalogowy: 100002671067

Sprzedaż partnerska

Lancome Kształtujący i zagęszczający mascara Définicils (High Definition Mascara) 6,5 g (cień Noir Infini /

Wyjątkowa szczotka o szerokich włosach, zwężający się kształt i nawilżający składnik tworzą precyzyjnie uformowane, nieprzylepne, charakterystyczne rzęsy, które są długie i błyszczące. Zaślubiny będą trwały cały dzień i nie będą kruszyć się. Pełny opis

109

109 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002671067

Pełny opis

Opis produktu

Wyjątkowa szczotka o szerokich włosach, zwężający się kształt i nawilżający składnik tworzą precyzyjnie uformowane, nieprzylepne, charakterystyczne rzęsy, które są długie i błyszczące. Zaślubiny będą trwały cały dzień i nie będą kruszyć się. Ten doskonale ukształtowany tusz do rzęs tworzy długie i piękne rzęsy. Idealny pędzel zamienia każdy twój wodorosty oddzielnie od korzenia do końcówki. Używając tego tuszu do rzęs otrzymasz doskonale oddzielone i gęste glony.

W konkurencji tak wielu rzęs, które rywalizują o uwagę kobiet, zaskakujące jest to, że jest to czołówka od 1991 roku. Ale kiedy wynik jest doskonały … Jak korzystać:

Delikatne pociągnięcia pędzla, stosuje się do rzęs.

Reflektory:

Uczyć się od mistrzów! Lancome , we współpracy z telewizją Elle stworzył serię filmów dla idealnego makijażu. Doskonałe czerwone usta nago makijaż naturalny brąz lub jasny makijaż trzeba być bardzo proste.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień Noir Infini / Deep Black