Avéne Sensitive (Mascara) 7 ml (cień Black)

Marka: Avéne Nr katalogowy: 100002736050

Sprzedaż partnerska

Avéne Sensitive (Mascara) 7 ml (cień Black)

Utwórz specjalnie ukształtowaną szczotkę objętości charakterystyczny makijaż z długimi, pełnymi rzęsami. Tusz do rzęs jest łatwy do nałożenia i doskonale rozdziela wodorosty. Dzięki swojej kompozycji bez perfum i parabenów nadaje się również do wrażliwych oczu. Pełny opis

96

96 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Utwórz specjalnie ukształtowaną szczotkę objętości charakterystyczny makijaż z długimi, pełnymi rzęsami. Tusz do rzęs jest łatwy do nałożenia i doskonale rozdziela wodorosty. Dzięki swojej kompozycji bez perfum i parabenów nadaje się również do wrażliwych oczu.

Funkcje:

  • dostarcza objętość wodorostów,
  • wzmacnia,
  • przedłuża,
  • algi nie przyklejają się, ale od siebie oddzielają.
Jak korzystać:

Nałóż cienkie rzęsy na rzęsy najpierw spłaszczoną stroną, a następnie drugą, aby oddzielić rzęsy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień Black