Art Deco tusz do objętości (ART mod Lash wolumizerem) 9 ml (cień 01 Black)

Marka: Art Deco Nr katalogowy: 100002527175

Sprzedaż partnerska

Art Deco tusz do objętości (ART mod Lash wolumizerem) 9 ml (cień 01 Black)

Art Couture Luksusowe tusz do rzęs za dodatkową objętość, długość i rozdzielenie rzęs! Miękka szczoteczka Super Fibre-cienkie włókna jest bardzo dobra i jest stosowana do rzęs optymalna ilość maskary. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i kobiet z soczewkami kontaktowymi. Zapachowych. . Pełny opis

65

65 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Art Couture Luksusowe tusz do rzęs za dodatkową objętość, długość i rozdzielenie rzęs! Miękka szczoteczka Super Fibre-cienkie włókna jest bardzo dobra i jest stosowana do rzęs optymalna ilość maskary. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i kobiet z soczewkami kontaktowymi. Zapachowych.

składniki aktywne

  • pigmenty czarne – zawiera intensywny kolor i krycie.
  • Ryż woski – odżywiają rzęsy.
Jak korzystać:

Zastosuj delikatne pociągnięcia do rzęs. Dla maksymalnej objętości, zastosować kilka warstw.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 01 Black