Dermacol Wodoodporny tusz do rzęs do brwi ( proof Eyebrow Mascara) Water ( proof Eyebrow Mascara) 5 ml (cień

Marka: Dermacol Nr katalogowy: 100002791266

Sprzedaż partnerskaNowość

Dermacol Wodoodporny tusz do rzęs do brwi ( proof Eyebrow Mascara) Water ( proof Eyebrow Mascara) 5 ml (cień

Wodoodporny tusz do rzęs ma na celu podkreślenie brwi i ich dostosowanie. Unikalny tusz do rzęs ze specjalnie zaprojektowanym pędzlem, brwi można szybko i łatwo kolorować, regulować i poprawiać w ogóle. To zakopuje twoje brwi bez klejenia podczas szczotkowania go ładnie. Pełny opis

34

34 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Odcień

Pełny opis

Opis produktu

Wodoodporny tusz do rzęs ma na celu podkreślenie brwi i ich dostosowanie. Unikalny tusz do rzęs ze specjalnie zaprojektowanym pędzlem, brwi można szybko i łatwo kolorować, regulować i poprawiać w ogóle. To zakopuje twoje brwi bez klejenia podczas szczotkowania go ładnie. Ciesz się piękną i charakterystyczną brwią!

Funkcje:

  • jest wodoodporny,
  • podświetla, dostosowuje i modeluje brwi.
Jak korzystać:

Nałożyć pędzlem brwi i grzebień ten sam czas.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień 1