Chanel Wodoodporny tusz do rzęs Multi-Dimensionnel 5 g
150 zł

Unikatowy tusz do rzęs Inimitable zapewni wszystko do Twoich rzęs – objętość, długość i dokładną separację. A teraz nawet w długiej i wodoodpornej fakturze! Specjalny pędzel daje idealną definicję nawet dla najlepszych alg. .

Lancome Luzem tusz do rzęs Hipnozy ( Volume Mascara) 6,2 ml
141 zł

Mascara Hypnose z pewnością nie musi być długa, ponieważ znajduje się w czołówce, ponieważ została uruchomiona po raz pierwszy od 2004 roku. Dzięki opatentowanej, szczotkowanej szczotce zawierającej ponad 1000 włosków, każdy wydłużył i wzmocnił glony od korzeni aż po końcówki.

Tusz Deluxe Znakomity (Znakomity tusz) 10 ml
124 zł

Z fantastycznym maskary się bardzo czarne rzęsy 3D. Zawiera unikalną gamę tekstury tonów wysokich, aby osiągnąć każdy wniosek korekcji kolorów i ekspansji. Za doskonałe rzęsy od nasady do czubka.

Lancome Zagęszczanie maskara Grandowe 10 g
122 zł

Piękne rzęsy na świecie są bliżej, niż mogłoby się wydawać. Ponieważ pierwsza aplikacja tuszu zagęszcza rzęsy wszystkim od korzenia do czubka i glonów są równomiernie rozdzielone. Szczeciny na szczotki są utworzone w kształcie połowy płatków, co w całości pokrywa każdy prąd bardzo czarny wzór.

Sensai Mascara Volume & Curl 38 ° C (Volumizing Mascara) 8 ml
114 zł

Dzięki Sensai 38 ° C Volume i Curl Mascara zyskasz efektowny wygląd. Wydłuża i skręca rzęsy, aby uzyskać maksymalną objętość. Specjalnie ukształtowana szczoteczka do zębów uchwyci i pokoloruje każdą rzęsę, a twoje rzęsy pozostaną idealne przez cały dzień.