W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym uchwyty do pompek. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii uchwyty do pompek dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii uchwyty do pompek? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu uchwyty do pompeklub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

3 produkty
HMS koło wzmacniające WA04

HMS koło wzmacniające WA04

37,99 zł

Koło HMS WA04 służy do wzmocnienia mięśni brzucha, pleców, ramion, ramion, klatki piersiowej. Antypoślizgowa weranda koła pomaga również w bezpiecznych ćwiczeniach.

HMS podpórki do pompek (Dip Bar) HMS PW20

HMS podpórki do pompek (Dip Bar) HMS PW20

249,01 zł

PW20 to profesjonalne poręcze wykorzystywane w treningu z obciążeniem własnego ciała. Często używane także w treningu CrossFit. Przyrząd umożliwia wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń takich jak pompki, pompki szwedzkie czy stanie na rękach.

HMS podpórki do pompek (Push-up Bar) HMS PW10

HMS podpórki do pompek (Push-up Bar) HMS PW10

149 zł

PW10 to profesjonalne poręcze wykorzystywane w treningu z obciążeniem własnego ciała. Często używane także w treningu CrossFit. Przyrząd umożliwia wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń takich jak pompki, pompki szwedzkie czy stanie na rękach.