Petzl lonża z karabinkami Scorpio Vertigo
362 zł 330 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Petzl Scorpio Vertigo to lonża z karabinkami Vertigo Wire-Lock dzięki której każda wyprawa na via ferratę będzie czystą przyjemnością. Posiada elastyczne ramiona z taśmy, które ułatwiają przemieszczanie się oraz absorber w futerale. Dodatkową zaleta jest trzecie, krótkie ramię lonży, które pozwala odpocząć wspinając się na krótko.

Petzl Zestaw Kit Via Ferrata
669 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Petzl Kit Via Ferrata to niezbędny zestaw do wspinaczki typu Via Ferrata. Zawiera w sobie wszechstronny i wielofunkcyjny kask ELIOS wykonany w niezawodnej konstrukcji ABS, uprząż PANDION z regulowanym pasem i taśmami udowymi, oraz lonżę SCORPIO VERTIGO, która zapewni najlepszą asekurację podczas wspinaczki. Maksymalna wygoda oraz bezpieczeństwo potwierdzone wymaganymi certyfikatami i normami.

Ocun Uprząż Via Ferrata Webee set
445 zł

Uprząż na via ferraty to ultralekka propozycja dla miłośników wspinaczki skałkowej, którzy chcą pokonywać drogi jeszcze szybciej i sprawniej niż dotychczas. Model jest wyposażony w lonżę Torq 2 z absorberem i dwoma karabinkami key-lock. Ocun Via Ferrata Webee posiada ramiona o wytrzymałości 15 kN.

Ocun Zestaw Via Ferrata Twist set
429 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw via ferrata jest odpowiedni na całodniowe podbijanie zabezpieczonych tras. Jest wyposażony w amortyzator VF Captur o sile 15 kN. Zawiera 2 elastyczne paski o regulowanej długości. Składa się z uprzęży pozwalającej na bezpiecznie poruszanie się w górę.