Karton P+P Kuferek Walizka Cars
36 zł

Kuferek Walizka Cars marki Karton PP. W tej poręcznej walizce Twoje dziecko będzie mogło schować wszystkie swoje skarby. Walizeczka przygotowana specjalnie dla wszystkich fanów popularnej bajki Cars

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Despicable Me 3 Unicorn
37 zł

Kuferek dziecięcy z wyjątkowym motywem Despicable Me 3 Unicorn. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm T-rex
34 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuferek dziecięcy z ulubionym motywem dinozaura T-rexa. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Teddies Kuferek kartonowy laminowany z rączką Kr
51 zł 49 zł

Kolorowy duży kuferek z grubego, lakierowanego kartonu Krecik z rączką. Idealnie nadaje się na zajęcia pozaszkolne, przechowywanie zabawek lub cennych rysunków malucha. Kuferek ozdobiony jest ulubionymi bohaterami z bajek.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Frozen III.
44 zł

Kuferek dziecięcy z licencją światowego motywu Frozen. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Herbal
35 zł

Kuferek dziecięcy z wyjątkowym motywem Herbal. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Jak wytresować smoka
44 zł

Kuferek dziecięcy z ulubionym motywem Jak wytresować smoka. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Kredki
30 zł

Kuferek dziecięcy z wyjątkowym motywem Kredek. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Frozen
45 zł

Kuferek dziecięcy ze znanym na całym świecie motywem Frozen. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Minnie
44 zł

Kuferek dziecięcy ze znanym na całym świecie motywem Minnie. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Motyl
35 zł

Kuferek dziecięcy z uroczym motywem Motyla. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Motyl 2
30 zł

Kuferek dziecięcy z uroczym motywem Motyla. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P Kuferek laminowany 34 cm Oxy Dots colors
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuferek dziecięcy w nowoczesnym stylu z grafiką w kropki. Mała walizka może być używana przez uczennice do przechowywania szkolnych materiałów artystycznych, ale także do ich zabawek i skarbów, które muszą być ukryte. Wysokiej jakości wykonanie.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Real Madrid 2019
43 zł

Kuferek dla dzieci z motywem legendarnej drużyny piłkarskiej Real Madrid CF. Kuferek może być używany przez małego ucznia do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P Kuferek laminowany 34 cm Rings
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy kuferek laminowany w nowoczesnym stylu. Kuferek może być używany przez małego ucznia do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Sugar and Spice
42 zł

Kuferek dziecięcy z magicznym motywem Santoro. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Unicorn
27 zł

Kuferek dziecięcy z magicznym motywem jednorożca. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Waves
31 zł

Kuferek dziecięcy w nowoczesnym stylu z grafiką Waves. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany Koń romantic
29 zł

Dziecięcy kuferek z pięknym motywem konia. Mała walizka może być używana przez uczennice do przechowywania szkolnych materiałów artystycznych, ale także do ich zabawek i skarbów, które muszą być ukryte. Wysokiej jakości wykonanie.

Teddies Kuferek kartonowy laminowany z rączką Krecik i Słoń 35
39 zł

Kolorowy duży kuferek z grubego, lakierowanego kartonu Krecik i słoń z rączką 35''. Idealnie nadaje się na zajęcia pozaszkolne, przechowywanie zabawek lub cennych rysunków malucha. Kuferek ozdobiony jest ulubionymi bohaterami z bajek.

Teddies Kuferek Krecik II żółty
45 zł

Kuferek – walizeczka Teddies dla dzieci, w pięknym żółtym kolorze, z nadukiem postaci ze znanej i lubianej czeskiej bajki Krecik. Walizka pomieści jedzenie, pomoce naukowe, zabawki. Wykonana z materiału nadającego się do recyklingu.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Camo
35 zł

Dziecięcy kuferek w militarnym stylu. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Lilly
30 zł

Kuferek dziecięcy z wyjątkowym, dziecięcym motywem. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek laminowany 34 cm Wilk
29 zł

Dziecięcy kuferek w popularnej licencji Star Wars. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P Walizka laminowana Zwierzęta
29 zł

Dziecięca walizka wykonana z wytrzymałych materiałów w uroczym designie z szczeniaczkiem i kotkiem. Mała walizka może być używana przez uczennice do przechowywania szkolnych materiałów artystycznych, ale także do ich zabawek i skarbów, które muszą być ukryte. Wysokiej jakości wykonanie.

Karton P+P kuferek laminowany Sofia the First
41 zł

Kuferek dziecięcy z uroczym motywem z animacji „Jej Wysokość Zosia”. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Emoji
44 zł

Kuferek dziecięcy z wyjątkowym motywem emotikonek. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.

Karton P+P kuferek Lamino 34 cm Football
30 zł

Kuferek dziecięcy z ulubionym, chłopięcym motywem Footballowym. Kuferek może być używany przez najmłodszych uczniów do przechowywania przyborów artystycznych, prac, zabawek i skarbów, które trzeba gdzieś ukryć.