Spontex Wiadro Quickmax
25 zł

Wiadro Spontex Quickmax to wysokiej jakości produkt, który nadaje się do stosowania z mopem płaskim QuickMax Profi. Wiadro ma praktyczną, plastikową rączkę i dzióbek. Jego pojemność wynosi 10 litrów.

LEIFHEIT Wiadro z wyciskaczem Profi Compact(55080)
92 zł

Profi: Wiadro z wyciskaczem Profi Compact(55080) Leifheit pomoże Ci zaprowadzić porządek w mieszkaniu. Wyciskanie za pomocą dźwigni to duża wygoda, by sprzątanie było jeszcze łatwiejsze. Wyrób marki Leifheit to nieoceniona pomoc w domowych obowiązkach.

VILEDA Spin & Clean mop-11%
117 zł 104 zł

Mop obrotowy Vileda z okrągłą głowicą myjącą w kompaktowym zestawie z wiaderkiem do unikalnego systemu mycia podłóg. Część głowicy myjącej może być wygięta pod kątem prostym do podłogi, aby ułatwić czyszczenie schodów. Mop nadaje się do wszystkich typów twardych podłóg.

LEIFHEIT zestaw mop+wiadro Profi-9%
255 zł 232 zł

Zestaw mop i wiadro od marki Leifheit, sprawdzi się do wszystkich rodzajów podłóg. Rękaw można łatwo wycisnąć za pomocą systemu ściskania w wiadrze Profi. Nie ma potrzeby moczenia rąk w brudnej wodzie ani schylania się, nasadka ściskająca jest kontrolowana przez bieżnik. Pokrowce można wymieniać i prać w pralce.

LEIFHEIT Wiadro z nakładką Profi 55076
175 zł

Wiadro Leifheit Profi 55076 z pewnością sprawdzi się w każdym domu. Pojemność 8 litrów pomoże w umyciu całej powierzchni pokoju lub nawet mieszkania. System odwirowujący z łatwością wyciśnie wodę z mopa, dzięki czemu sprzątanie zawsze będzie czyste, przyjemne i komfortowe.

LEIFHEIT zestaw Clean Twist System XL + nakładka Micro
209 zł

Nowość

Clean Twist System XL z nakładką zapasową Micro marki Leifheit nadaje się do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Możesz go używać do wszystkich rodzajów podłóg, niezależnie od tego, czy masz parkiet, laminat czy drewno. Dzięki ruchomemu przegubowi, mop dociera we wszystkie zakamarki lub trudno dostępne miejsca. Świetnie nadaje się również do czyszczenia schodów lub wycierania podłóg.

LEIFHEIT zestaw Power mop 3w1-11%
90 zł 80 zł

Zestaw do sprzątania z wiadrem i mopem z końcówką z trzech rodzajów włókien. Zaletą wierzchniej warstwy jest wysoki stopień chłonności, dolne warstwy Power ScrubPower Pick-up służą do usuwania wysuszonego brudu oraz włosów i sierści. Mop Leifheit skutecznie czyści schody i narożniki, sprzątając każdą powierzchnię.

Lamart wiadro Push LT8038
20 zł

Białe, plastikowe wiadro marki Lamartpojemności 13 litrów. Przede wszystkim jest przeznaczone do używania wraz z mopem **Push, ale równie dobrze sprawdzi się i bez niego.