JeJoue Sex G K II (wariant saténově černá)

JeJoue Sex G K II (wariant saténově černá)

Nr.: 100004012455
Sprzedaż partnerska
G-Ki II jest kluczem do G-spot! G-Ki II został stworzony dla przyjemności kobiet i par. Jego zaletą jest regulowany stały kształt jego stymulacji punktu G, lub bieżący stymulacja punktu G i łechtaczki. Pełny opis
419 zł
Z VAT
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 2 sztuki

16.06.2021 - 17.06.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100004012455

Opis

G-Ki II jest kluczem do G-spot! G-Ki II został stworzony dla przyjemności kobiet i par. Jego zaletą jest regulowany stały kształt jego stymulacji punktu G, lub bieżący stymulacja punktu G i łechtaczki. Kształt i możliwości G-Ki II brytyjskiego producenta JE Joue między konkurentami ciało są tak wyjątkowy, jak każda kobieta jest wyjątkowa. W porównaniu do innych produktów przeznaczonych do stymulowania punktu G oznacza G-K II maksymalnie funkcjonalne, ponieważ położenie wartości mogą być nieruchome, które będą wywierać nacisk dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne.

Powierzchnia jest pokryta warstwą silikonu medycznego, co sprawia, że ​​G-K II gładka, bez zapachu i hipoalergiczne. Podczęści G-ki II zaokrąglone cienkiej, eleganckim szyi, którą można zginać i przymocowaną do ich G punkt masażu. Inną elastyczną przestrzeń jest mniej więcej w połowie długości ciała wibratora. Ten drugi elastyczny przestrzeń umożliwia ustawienie G-ki II tak, że masaż punkt G był może jednoczesnej stymulacji łechtaczki.

G-Ki II oferuje:

  • intensywne wibracje,
  • programy masażu impuls
  • intuicyjny,
  • Miękka powierzchnia pokryta silikonem medycznego
  • wodoodporny,
  • szybkiego ładowania styki magnetycznych baterii
  • ładowarka w zestawie.
Jak korzystać:

Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcjami towarzyszących.

Uwaga:

Zgodnie z dyrektywą UE 97/7 / WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 maja 1997 r. Pomoce erotyczne są uważane za tak zwane „towary o szczególnym charakterze“, a ich zwrot i wymiana nie jest możliwa ze względów higienicznych.