Seizis wieniec z szyszkami i liśćmi, ośnieżony
45 zł

Dekoracyjny, ośnieżony wieniec z szyszkami o średnicy 26 cm to kultowa ozdoba w okresie świątecznym. Możesz powiesić go na drzwiach lub umieścić w mieszkaniu na stole. Jest ozdobiony zielonymi listkami.

Seizis naturalny wieniec ze złotymi bombkami, 26 cm
42 zł

Naturalny wieniec świąteczny o średnicy 26 cm, ze złotymi bombkami stanowi podstawę dekoracji domu w okresie świątecznym. Możesz powiesić go na drzwiach lub umieścić w mieszkaniu na stole. Wykonany jest z drewna i plastiku.

EverGreen zaśnieżony wieniec ze świecą, 32 cm
48 zł

Średniej wielkości świąteczny świecznik marki Evergreen ma średnicę 32 cm. W środku dekoracji znajduje się szklany pojemnik na świecę. To klasyczna ozdoba, która sprawi, że Twój dom będzie nie tylko gotowy na Boże Narodzenie, ale także na całą zimę.

Seizis Wieniec z białymi ozdobami 25 cm
45 zł

Seizis Wieniec z białymi ozdobami 25 cm przepełniony szyszkami i ozdobami wzbogaci wejście do twojego domu i nada przyjemnej, świątecznej atmosfery.

DUE ESSE wieniec świąteczny z bałwanem, do zawieszenia, Ø 25 cm
68 zł

Nowość

Tradycyjny wieniec świąteczny z bałwankiem, do zawieszenia, Ø 25 cm marki Due Esse pomoże Ci błyskawicznie udekorować wnętrze. Wieniec zdobią szyszki, a wewnątrz znajduje się głowa bałwana. Całość uzupełniona jest praktycznym uszkiem do zawieszania. Powitaj Boże Narodzenie w swoim domu.

EverGreen Ośnieżony wianek – 24 cm
35 zł

Średniej wielkości świecznik w formie wianka Evergreen ma średnicę 24 cm. W jej środku znajduje się szklany pojemnik na podgrzewacz. Klasyczna dekoracja, która sprawi, że Twój dom będzie piękny nie tylko na Boże Narodzenie, ale także przez całą zimę.

EverGreen Śnieżny wieniec
40 zł

EverGreen Śnieżny wieniec z szyszek do powieszenia na drzwi wejściowe lub w wybranym przez ciebie miejscu wewnątrz domu. Lekko przyśnieżona powerzchnia nada zimowy, świąteczny klimat nawet wtedy, kiedy zabraknie śniegu.

Seizis wieniec, 25 cm
41 zł

Naturalny wieniec świąteczny z gwiazdkami o średnicy 25 cm jest podstawą dekoracji w okresie świątecznym. Można powiesić go na drzwiach lub umieścić w mieszkaniu na stole. Jest ozdobiony złotem.