Fieldmann podwieszany uchwyt rowerowy FDAD 6571
90 zł

Raty 10x0 %

Podwieszany uchwyt rowerowy FDAD 6571 Fieldmann ułatwia przechowywanie roweru. Może być zamontowany w garażu lub pomieszczeniach z wysokim sufitem. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia łatwą instalację.

PPEDALSPORT Uchwyt ścienny na rower PDS-DK-R
49 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt ścienny na rower Pedalsport PDS-DK-R mocowany równolegle do wspornika koła w ramie. Wykonany z wysokiej jakości stali nierysującej powierzchni ramy. Maksymalne obciążenie wynosi 21 kg.

PPEDALSPORT Uchwyt na rower PDS-DK-P
49 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt na rower PEDALSPORT PDS-DK-P przeznaczony do montażu na ścianie. Wyposażenie w pasek z klamrą pozwala uniknąć jakiegokolwiek skręcania koła w uchwycie. Ładowność 21 kg.

PPEDALSPORT Wieszak na rower PDS-DK-RS
69 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt na rower PDS-DK-RS od marki Pedalsport, to doskonałe rozwiązanie dla amatorów sportów rowerowych, którzy mają za mało miejsca na przechowywanie sprzętu. Bardzo stabilny i wytrzymały, wykonany z wysokiej jakości stali, utrzyma rower o wadze do 21 kg. Dzięki możliwości złożenia doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

PPEDALSPORT PDS-DK-K
35 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny uchwyt ścienny PEDALSPORT PDS-DK-K nadaje się do zawieszenia wszystkich typów rowerów. Tapicerowany hak zapobiega rysowaniu obręczy.

Fieldmann FDAD 6201 Uchwyt na rowery 20 kg
45 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt na rowery Fieldmann FDAD 6201 pozwala na zaoszczędzenie miejsca w garażu. Uchwyt umożliwia zawieszenie rowerów o wadze nie przekraczającej 20 kg. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia łatwą instalację.