Fieldmann podwieszany uchwyt rowerowy FDAD 6571
99 zł

89 zł

Podwieszany uchwyt rowerowy FDAD 6571 Fieldmann ułatwia przechowywanie roweru. Może być zamontowany w garażu lub pomieszczeniach z wysokim sufitem. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia łatwą instalację.


PPEDALSPORT Uchwyt na rower PDS-DK-P
49 zł

Uchwyt na rower PEDALSPORT PDS-DK-P przeznaczony do montażu na ścianie. Wyposażenie w pasek z klamrą pozwala uniknąć jakiegokolwiek skręcania koła w uchwycie. Ładowność 21 kg.


PPEDALSPORT PDS-DK-K
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalny uchwyt ścienny PEDALSPORT PDS-DK-K nadaje się do zawieszenia wszystkich typów rowerów. Tapicerowany hak zapobiega rysowaniu obręczy.


PPEDALSPORT Uchwyt ścienny na rower PDS-DK-R
49 zł

Uchwyt ścienny na rower Pedalsport PDS-DK-R mocowany równolegle do wspornika koła w ramie. Wykonany z wysokiej jakości stali nierysującej powierzchni ramy. Maksymalne obciążenie wynosi 21 kg.


Fieldmann FDAD 6201 Uchwyt na rowery 20 kg
45 zł

Uchwyt na rowery Fieldmann FDAD 6201 pozwala na zaoszczędzenie miejsca w garażu. Uchwyt umożliwia zawieszenie rowerów o wadze nie przekraczającej 20 kg. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia łatwą instalację.


PPEDALSPORT Wieszak na rower PDS-DK-RS
69 zł

Uchwyt na rower PDS-DK-RS od marki Pedalsport, to doskonałe rozwiązanie dla amatorów sportów rowerowych, którzy mają za mało miejsca na przechowywanie sprzętu. Bardzo stabilny i wytrzymały, wykonany z wysokiej jakości stali, utrzyma rower o wadze do 21 kg. Dzięki możliwości złożenia doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach.