Jungle Gym Łącznik Net link
945 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łącznik Net link marki Jungle Gym to wspaniały moduł, który pozwoli w kreatywny sposób łączyć dowolne zestawy Jungle Gym. Gwarantuje wspaniałą zabawę pełną przepraw nad urwiskiem wprost do świata radości i zabaw.

TRIGANO siatka wspinaczkowa dla dzieci
325 zł

Siatka wspinaczkowa marki Trigano została zaprojektowana z myślą o dziecięcych aktywnościach. Wykonana z mocnej liny, tworzy trwałą sieć, która nie tylko umili dzieciom czas spędzony na świeżym powietrzu, ale także wzmocni siłę mięśni, nauczy utrzymania stabilności oraz poprawi ogólną sprawność fizyczną dziecka.

DOLU plac zabaw - 7 w 1
725 zł

Plac zabaw DOLU 7 w 1 oferuje wiele możliwości zabawy nie tylko w ogrodzie, ale także w środowisku domowym. Dzieci lubią dużo ćwiczeń i gier sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka itp. Ciesz się rodzinną zabawą!

TRIGANO Domek na słupkach
2 349 zł

Domek na słupkach marki Trigano został wyposażony w zjeżdżalnię, która z pewnością sprawi dużo radości każdemu malcowi. Wykonany został z impregnowanego drewna, co zapewni długa żywotność. Na zestaw składają się schody, balkon oraz domek z drzwiami i oknami.