shumee Zestaw z huśtawkami i kółkami gimnastycznymi, 4 siedziska, stal
797 zł
+ darmowa dostawa

Zabawa na tym zestawie huśtawek będzie ulubionym zajęciem Twojego dziecka! Może się na nim bawić 5 dzieci, korzystając ze świeżego powietrza i słonecznego dnia. Zestaw ten składa się z mocnej, stalowej ramy w kształcie litery A oraz 2 huśtawek pojedynczych, 2 kółek gimnastycznych oraz huśtawki 2-oso

shumee Huśtawka z 3 siedziskami, stalowa
504 zł
+ darmowa dostawa

Zabawa na tej huśtawce będzie ulubionym zajęciem Twojego dziecka! Na huśtawce może się bawić 3 dzieci, korzystając ze świeżego powietrza i słonecznego dnia. Ta huśtawka składa się z mocnej, stalowej ramy w kształcie litery A oraz dwóch rodzajów siedzisk: pojedynczego i podwójnego. Siedzisko dwuosobo

DOLU plac zabaw - 7 w 1
725 zł

Plac zabaw DOLU 7 w 1 oferuje wiele możliwości zabawy nie tylko w ogrodzie, ale także w środowisku domowym. Dzieci lubią dużo ćwiczeń i gier sportowych, takich jak piłka nożna, koszykówka itp. Ciesz się rodzinną zabawą!

Jungle Gym Łącznik Net link
1 075 zł

Łącznik Net link marki Jungle Gym to wspaniały moduł, który pozwoli w kreatywny sposób łączyć dowolne zestawy Jungle Gym. Gwarantuje wspaniałą zabawę pełną przepraw nad urwiskiem wprost do świata radości i zabaw.

TRIGANO Domek na słupkach
2 349 zł

Domek na słupkach marki Trigano został wyposażony w zjeżdżalnię, która z pewnością sprawi dużo radości każdemu malcowi. Wykonany został z impregnowanego drewna, co zapewni długa żywotność. Na zestaw składają się schody, balkon oraz domek z drzwiami i oknami.